Ze smutkie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.01.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.01.2011
Gazeta Lubuska
Ze smutkiem zawiadamiamy, że 6 stycznia 2011 zmarł dr Marek Kaniuka, dyrektor ds. medycznych oraz ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego Nowego Szpitala we Wschowie. Był lekarzem z powołania, zaangażowanym w pracę, i wspaniałym człowiekiem, na którego zawsze mogiśmy liczyć. Trudno pogodzić się z myślą, że nie ma Go już wśród nas... Zarząd Grupy Nowy Szpital oraz współpracownicy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Pamiętam
11 l
wschowianka
15 l