Ze smutkie
This was published in the following publications on 11.01.2011:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 11.01.2011:
Gazeta Lubuska
Ze smutkiem zawiadamiamy, że 6 stycznia 2011 zmarł dr Marek Kaniuka, dyrektor ds. medycznych oraz ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego Nowego Szpitala we Wschowie. Był lekarzem z powołania, zaangażowanym w pracę, i wspaniałym człowiekiem, na którego zawsze mogiśmy liczyć. Trudno pogodzić się z myślą, że nie ma Go już wśród nas... Zarząd Grupy Nowy Szpital oraz współpracownicy
End of content
No more pages to load
Pamiętam
11yrs
wschowianka
15yrs