Z głebokim żalem przyjęliśmy w
This was published in the following publications on 07.04.2010:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 07.04.2010:
Nowa Trybuna Opolska
Z głebokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu naszego kolegi, wieloletniego członka Rady Osiedla "Centrum" Opolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "Przyszłość" LUDWIKA DYMKA Zawsze będziemy wspominać Jego entuzjazm, energię, nie zawodność i błyskotliwość. Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia - koleżanki i koledzy z Rady Osiedla i pracownicy Administracja Osiedla "Centrum"
End of content
No more pages to load