Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.06.2011
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.06.2011
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem żegnamy naszego kolegę ŚP. Zbyszka Frankowskiego Długoletniego pracownika ENERGA-OPERATOR SA., zawsze życzliwego i otwartego na potrzeby innych. Wyrazy współczucia oraz słowa otuchy RODZINIE składają współpracownicy i dyrekcja Rejonu Dystrybucji w Kołobrzegu oraz koszalińskiego Oddziału ENERGA-OPERATOR S.A. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w czwartek 02.06.2011r. o godz. 11:00; na Cmentarzu Komunalnym w Kołobrzegu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Trudno uwierzyć Ogromny żal KJ
14 l