Z głębokim
This was published in the following publications on 02.06.2011:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 02.06.2011:
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem żegnamy naszego kolegę ŚP. Zbyszka Frankowskiego Długoletniego pracownika ENERGA-OPERATOR SA., zawsze życzliwego i otwartego na potrzeby innych. Wyrazy współczucia oraz słowa otuchy RODZINIE składają współpracownicy i dyrekcja Rejonu Dystrybucji w Kołobrzegu oraz koszalińskiego Oddziału ENERGA-OPERATOR S.A. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w czwartek 02.06.2011r. o godz. 11:00; na Cmentarzu Komunalnym w Kołobrzegu
End of content
No more pages to load
Trudno uwierzyć Ogromny żal KJ
14yrs