Władysław Kruczek

This was published in the following publications on 27.01.2011:
Gazeta Krakowska

Z głębokim żalem, w poczuciu ogromnej straty społeczność
II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Nowym Sączu
przyjęła wiadomość o śmierci

Ś+P dr. Władysława Kruczka

znakomitego historyka, pedagoga, wychowawcy kilku pokoleń sądeczan, człowieka wielkiej pasji, oddanego bez reszty pracy zawodowej.

Jego odejście uświadomiło nam boleśnie, że istnieją ludzie niezastąpieni, bez których nigdy już nie będzie tak samo.

W uznaniu zasług Zmarły odznaczony był między innymi:
Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz wyróżniony licznymi nagrodami resortowymi.

Msza święta żałobna odprawiona zostanie 28 stycznia 2011 r. o godz. 14.00
w Kościele Parafialnym w Ptaszkowej, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Żonie i Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,
Pracownicy administracji,
Młodzież, Koledzy i Przyjaciele

Cześć Jego pamięci !

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Rafał G. - uczeń


15yrs

Image chosen by user

była uczennica


15yrs

Image chosen by user

Łukasz Mazur


15yrs

Image chosen by user

humanistka


15yrs

Image chosen by user
<p>Panie Doktorze, nigdy Pana nie zapomnimy!</p> <p>Wspaniały człowiek i wyjątkowy nauczyciel, historia była Jego pasją i to właśnie nią "zarażał" nas - swoich uczniów. Zawsze uśmiechnięty i oddany swym wychowankom. Takich nauczycieli jak Pan Profesor już niestety nie ma...</p>


15yrs

End of content

No more pages to load