Bartosz Szczyrba

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.07.2011
Głos Wielkopolski

<p>W dniu 9 lipca 2011 roku zmarł w wieku 29 lat<br />nasz najukochańszy Syn, Brat, Chłopak i Przyjaciel</p>
<p>ś + p</p>
<h4><strong>Bartosz Szczyrba </strong></h4>
<h4><strong>„Sowa”</strong></h4>
<p>Kochał życie i nas.<br />Zawsze pełen optymizmu i wiary w przyszłość.<br />Będziesz zawsze w naszych sercach.<br />Msza święta odbędzie się w dniu 15 lipca 2011 r. o godzinie 12.00<br />w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Nowina 1 w Poznaniu.<br />Pożegnanie Zmarłego odbędzie się o godzinie 12.45 na cmentarzu parafialnym.</p>

W dniu 9 lipca 2011 roku zmarł w wieku 29 lat
nasz najukochańszy Syn, Brat, Chłopak i Przyjaciel

ś + p

Bartosz Szczyrba „Sowa”

Kochał życie i nas.
Zawsze pełen optymizmu i wiary w przyszłość.
Będziesz zawsze w naszych sercach.
Msza święta odbędzie się w dniu 15 lipca 2011 r. o godzinie 12.00
w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Nowina 1 w Poznaniu.
Pożegnanie Zmarłego odbędzie się o godzinie 12.45 na cmentarzu parafialnym.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
..Daj nam wiarę,że to ma sens(...)że odeszłeś po to by żyć,i tym razem będziesz żyć wiecznie..​Bartusiu tyle czasu a ja nadal nie mogę się z tym pogodzić i zrozumieć DLACZEGO własnie TY..​DLACZEGO..


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
TATA - RYSZARD SZCZYRBA


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MAMA - MAŁGORZATA SZCZYRBA


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Brtusiu wczoraj odwiedził Cie wujek Arek i Marta..nigdy nie myślałam,że będą takie odwiedziny..​odwiedziny w takim miejscu..​Bartuniu czy to dzieje się naprawdę,czy to może jakiś sen..smutno.​.KCB Sówko...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszard Szczyrba


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
..Bartusiu przecież tak dużo dobrego dawałeś innym..ale odpowiedzi nie ma..na pocieszenie myślę,że dajesz nam znać,że jest Ci dobrze..ten ostatni sen który miała Kasia i Ty Synku w nim taki radosny i szczęśliwy..​Twojej pamięci Skarbie Nasz


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Poranne promyczki pamięci dla Ciebie Bartusiu..​codziennie widzę jak żyją inni,jak się cieszą,jak się radują,widzę ich plany i marzenia..i wiem,że tak nie powinno być ale bardzo im tego zazdroszczę i codziennie pytam DLACZEGO....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszard Szczyrba


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bartusiu wróciliśmy szczęśliwie z Londynu,​spacerowalis​my Twoimi miejscami i wspominaliśm​y czas spędzony z Tobą..Twoją Uroczystość wręczenia Dyplomy i marzylismy jak byłoby pięknie gdybyś był,gdybyś mógł się cieszyć z Kasi rozdania Dyplomu..


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszard Szczyrba


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszard Szczyrba


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
..i tylko cisza..i łza w oku..i wiczna tęsknota..i codzienne marzenia co by było gdybys tylko był Bartusiu..​Kolejny dzień wakacji ale już bez Twoich planów i marzeń..a tyle ich jeszcze było..Sówko KCB


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia