Bartosz Szczyrba

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.07.2011
Głos Wielkopolski

<p>W dniu 9 lipca 2011 roku zmarł w wieku 29 lat<br />nasz najukochańszy Syn, Brat, Chłopak i Przyjaciel</p>
<p>ś + p</p>
<h4><strong>Bartosz Szczyrba </strong></h4>
<h4><strong>„Sowa”</strong></h4>
<p>Kochał życie i nas.<br />Zawsze pełen optymizmu i wiary w przyszłość.<br />Będziesz zawsze w naszych sercach.<br />Msza święta odbędzie się w dniu 15 lipca 2011 r. o godzinie 12.00<br />w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Nowina 1 w Poznaniu.<br />Pożegnanie Zmarłego odbędzie się o godzinie 12.45 na cmentarzu parafialnym.</p>

W dniu 9 lipca 2011 roku zmarł w wieku 29 lat
nasz najukochańszy Syn, Brat, Chłopak i Przyjaciel

ś + p

Bartosz Szczyrba „Sowa”

Kochał życie i nas.
Zawsze pełen optymizmu i wiary w przyszłość.
Będziesz zawsze w naszych sercach.
Msza święta odbędzie się w dniu 15 lipca 2011 r. o godzinie 12.00
w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Nowina 1 w Poznaniu.
Pożegnanie Zmarłego odbędzie się o godzinie 12.45 na cmentarzu parafialnym.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najjasniejsz​e swiatełko otulone miłością i pamięcią dla Ciebie Bartuniu...​dla Ciebie Synku Kochany...​dla Ciebie Skarbie Nasz Najdroższy..​.dla Ciebie Wioślarzu Wspaniały...​w ten kolejny smutny i okrutny dziewiaty...​spij spokojnie...​KCB


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszard Szczyrba


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszard Szczyrba


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bartusiu i znów piatek..ile tych piatków ulubionych przez Ciebie bez Ciebie nie wiem...już nie liczę...ale wiem, że Twoje serce wciąż w mym sercu noszę i kocham ponad zycie..​Kocham Sówko..KCB..


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"..Niektórzy ludzie czynią świat wyjątkowym tylko dlatego,że są.."​Bartusiu Ty własnie taki byłeś,byłeś WYJATKOWY nie tylko dla Nas Rodziców ale i dla Twoich Przyjaciół i Znajomych..​Kohcamy Cię Skarbie..​kOCHAMY PONAD ZYCIE...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
TATA - RYSZARD SZCZYTBA


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MAMA - MAŁGORZATA SZCZYRBA


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bartusiu ponoć...​koniec jest początkiem i nową nadzieją...​ale jak miec nadzieję kiedy Ciebie Synku nie ma..kiedy nie ma Twojego optymizmu i wiary,że wszysyko się uda tylko trzeba chcieć..​Sówko ciężko..​BARDZO CIĘŻKO BEZ cIEBIE..kcb.​..


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
TATA - RYSZARD SZCZYRBA


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MAMA - MAŁGORZATA SZCZYRBA


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bartusiu i znów piatek,​piątunio,​piateczek i znów myślę i marzę jakie miałbyś plany na weekend..​pewnie byłoby ich dużo i nie wszystkie udałoby Ci się zrealizować,​ale byłyby plany,było zycie,a teraz NIC..TYLKO CISZA I ŁZY..​TĘSKNOTA I ŻAL..


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia