Jerzy Stobiński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.08.2011
Dziennik Zachodni

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20 sierpnia 2011 r. odszedł od Nas ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek
śp.
Jerzy Stobiński
Nabożeństwo żałobne odbędzie się
w kaplicy cmentarnej w Rybniku,
24 sierpnia 2011 r. o godz. 11.00.

Pogrążona w smutku
Rodzina

Plaża

Z ogromnym smutkiem żegnamy
Jerzego Stobińskiego
długoletniego Współpracownika,
wspaniałego i życzliwego Człowieka.
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy głębokiego i szczerego współczucia
oraz słowa otuchy.
Zarząd i Pracownicy
Ośrodka Szkolenia BIAŁECKI

Pracownicy, Rada Nadzorcza i Zarząd
Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA
z ogromnym żalem przyjęli wiadomość o śmierci
Jerzego Stobińskiego
Dyrektora Technicznego
byłego Przedsiębiorstwa Eksploatacji Węgla „Południe”.
Rodzinie
składamy najgłębsze wyrazy ubolewania i współczucia.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20 sierpnia 2011 r.
odszedł od nas ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek
śp.
Jerzy Stobiński

SPROSTOWANIE

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w kaplicy cmentarnej
w Rybniku, 25 sierpnia (czwartek) 2011 r. o godz. 11.00.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy
wiadomość, że w dniu 20 sierpnia 2011 r
z naszego grona odszedł wieloletni zasłużony działacz

mgr inż. Jerzy Stobiński

Serdeczne wyrazy współczucia
Rodzinie Zmarłego
składa
Zarząd Główny
Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa w Katowicach

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
W LO miałam od chemii dyr.szkoly-​ktory nie przychodził dlatego uczyć. Książkę P.ŚP.J.S przeczytalsm od tamtego czasu 3x.Zajmuje honorowe miejsce w naszym domu. Pozdr.dla.​rodziny sp.JS.Malg.​Czarnecka i Mieszko


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mam 54 lata.bardzo do tylu babka z chemii. Gdy mieszkalam na Sławkowskiej 18 lat temu, ktoś przyniósł porzyteczne książki do kościola Św.Marka. Byla w srod nich,,​Chemiczne laboratoria Natury,,Pana Jerzego Stobińskiego​.​W LO od chemii mialam


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wnuczka Nina z Mamą i Babcią


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia