Jerzy Stobiński

This was published in the following publications on 23.08.2011:
Dziennik Zachodni

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20 sierpnia 2011 r. odszedł od Nas ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek
śp.
Jerzy Stobiński
Nabożeństwo żałobne odbędzie się
w kaplicy cmentarnej w Rybniku,
24 sierpnia 2011 r. o godz. 11.00.

Pogrążona w smutku
Rodzina

Beach

Z ogromnym smutkiem żegnamy
Jerzego Stobińskiego
długoletniego Współpracownika,
wspaniałego i życzliwego Człowieka.
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy głębokiego i szczerego współczucia
oraz słowa otuchy.
Zarząd i Pracownicy
Ośrodka Szkolenia BIAŁECKI

Pracownicy, Rada Nadzorcza i Zarząd
Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA
z ogromnym żalem przyjęli wiadomość o śmierci
Jerzego Stobińskiego
Dyrektora Technicznego
byłego Przedsiębiorstwa Eksploatacji Węgla „Południe”.
Rodzinie
składamy najgłębsze wyrazy ubolewania i współczucia.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20 sierpnia 2011 r.
odszedł od nas ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek
śp.
Jerzy Stobiński

SPROSTOWANIE

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w kaplicy cmentarnej
w Rybniku, 25 sierpnia (czwartek) 2011 r. o godz. 11.00.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy
wiadomość, że w dniu 20 sierpnia 2011 r
z naszego grona odszedł wieloletni zasłużony działacz

mgr inż. Jerzy Stobiński

Serdeczne wyrazy współczucia
Rodzinie Zmarłego
składa
Zarząd Główny
Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa w Katowicach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
W LO miałam od chemii dyr.szkoly-​ktory nie przychodził dlatego uczyć. Książkę P.ŚP.J.S przeczytalsm od tamtego czasu 3x.Zajmuje honorowe miejsce w naszym domu. Pozdr.dla.​rodziny sp.JS.Malg.​Czarnecka i Mieszko


10yrs

Image chosen by user
Mam 54 lata.bardzo do tylu babka z chemii. Gdy mieszkalam na Sławkowskiej 18 lat temu, ktoś przyniósł porzyteczne książki do kościola Św.Marka. Byla w srod nich,,​Chemiczne laboratoria Natury,,Pana Jerzego Stobińskiego​.​W LO od chemii mialam


10yrs

Image chosen by user

wnuczka Nina z Mamą i Babcią


14yrs

End of content

No more pages to load