Mieczysław OSZENDA

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2011
Nowa Trybuna Opolska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 31 października 2011 roku w wieku 62 lat odszedł nasz najukochanszy Mąż, Ojciec i Brat Mieczysław OSZENDA Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w kaplicy cmentarnej w Opolu Półwsi dnia 4 listopada 2011 r. o godz. 13.00 Msza żałobna odbędzie się o godz. 11.30 w kościele św. Szczepana w Brynicy w dniu pogrzebu Pogrążona w smutku i żalu Rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 31 października 2011 roku w wieku 62 lat odszedł nasz najukochanszy Mąż, Ojciec i Brat Mieczysław OSZENDA Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w kaplicy cmentarnej w Opolu Półwsi dnia 4 listopada 2011 r. o godz. 13.00 Msza żałobna odbędzie się o godz. 11.30 w kościele św. Szczepana w Brynicy w dniu pogrzebu Pogrążona w smutku i żalu Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Przyjaciele Ewa i Zygmunt


14 l

<p>Dobry Człowiek</p> <p>W świecie, w którym wszyscy dokądś pędzą, zapominając o tym, co naprawdę się liczy, Państwo Oszendowie byli dla nas dowodem na to, że świat nie zwariował do końca. Cudowni, najlepsi ludzie, do których stale chciało się wracać, z którymi trudno było się pożegnać, choćby na jakiś czas. Nasze wizyty zawsze się przeciągały, bo chcieliśmy jak najdłużej wraz z nimi czerpać radość z życia. Jesteście dla nas jak najlepsi rodzice. Kochamy Was i cierpimy teraz z Panią Stasią. Ciśnie się na usta "to niesprawiedliwe"! Ale wiemy, że trzeba będzie się nauczyć akceptacji. Nigdy nie zapomnimy tego co nam ofiarowaliście i chcemy choć cząstkę tego teraz, w tak trudnym czasie dać Wam. Panie Mietku, zawsze będziemy o Panu pamiętać. Pani Stasiu zawsze może Pani na nas liczyć. Kochamy Was! Laura i Jarek z dziećmi</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Laura i Jarek Prokopczyk


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aldona Kaniewska


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

grzegorz malolepszy


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Irena Legin


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Irena i Andrzej Kowaccy


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Antoni Jurkun


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Irena iWacław Tobała


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

koleżanki ze Żłobka nr 4


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia