Mieczysław OSZENDA

This was published in the following publications on 03.11.2011:
Nowa Trybuna Opolska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 31 października 2011 roku w wieku 62 lat odszedł nasz najukochanszy Mąż, Ojciec i Brat Mieczysław OSZENDA Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w kaplicy cmentarnej w Opolu Półwsi dnia 4 listopada 2011 r. o godz. 13.00 Msza żałobna odbędzie się o godz. 11.30 w kościele św. Szczepana w Brynicy w dniu pogrzebu Pogrążona w smutku i żalu Rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 31 października 2011 roku w wieku 62 lat odszedł nasz najukochanszy Mąż, Ojciec i Brat Mieczysław OSZENDA Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w kaplicy cmentarnej w Opolu Półwsi dnia 4 listopada 2011 r. o godz. 13.00 Msza żałobna odbędzie się o godz. 11.30 w kościele św. Szczepana w Brynicy w dniu pogrzebu Pogrążona w smutku i żalu Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Przyjaciele Ewa i Zygmunt


14yrs

<p>Dobry Człowiek</p> <p>W świecie, w którym wszyscy dokądś pędzą, zapominając o tym, co naprawdę się liczy, Państwo Oszendowie byli dla nas dowodem na to, że świat nie zwariował do końca. Cudowni, najlepsi ludzie, do których stale chciało się wracać, z którymi trudno było się pożegnać, choćby na jakiś czas. Nasze wizyty zawsze się przeciągały, bo chcieliśmy jak najdłużej wraz z nimi czerpać radość z życia. Jesteście dla nas jak najlepsi rodzice. Kochamy Was i cierpimy teraz z Panią Stasią. Ciśnie się na usta "to niesprawiedliwe"! Ale wiemy, że trzeba będzie się nauczyć akceptacji. Nigdy nie zapomnimy tego co nam ofiarowaliście i chcemy choć cząstkę tego teraz, w tak trudnym czasie dać Wam. Panie Mietku, zawsze będziemy o Panu pamiętać. Pani Stasiu zawsze może Pani na nas liczyć. Kochamy Was! Laura i Jarek z dziećmi</p>


14yrs

Image chosen by user

Laura i Jarek Prokopczyk


14yrs

Image chosen by user

Aldona Kaniewska


14yrs

Image chosen by user

grzegorz malolepszy


14yrs

Image chosen by user

Irena Legin


14yrs

Image chosen by user

Irena i Andrzej Kowaccy


14yrs

Image chosen by user

Antoni Jurkun


14yrs

Image chosen by user

Irena iWacław Tobała


14yrs

Image chosen by user

koleżanki ze Żłobka nr 4


14yrs

End of content

No more pages to load