Maria Błażejczak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.06.2011
Gazeta Pomorska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła nasza najukochańsza babcia</p>
<h4>śp. Maria Błażejczak lat 79</h4>
<p>Pogrążona w smutku WNUCZKA JOANNA z MĘŻEM</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła nasza najukochańsza babcia

śp. Maria Błażejczak lat 79

Pogrążona w smutku WNUCZKA JOANNA z MĘŻEM

Plaża
<p>Każdego dnia będziesz z nami, bo wspomnień nie może nam nikt zabrać Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła ukochana mama i teściowa</p>
<h4>śp. Maria Błażejczak lat 79 z domu Ojczenasz</h4>
<p>Pogrążona w smutku CÓRKA MIROSŁAWA z MĘŻEM i TEŚCIOWĄ</p> <p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła nasza najukochańsza babcia</p>
<h4>śp. Maria Błażejczak lat 79</h4>
<p>Pogrążony w smutku WNUK PIOTR z ŻONĄ i BABCIĄ</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Prababcią jesteś, Mamuś.</p> <p>Od wczorajszego ranka wreszcie jesteś prababcią. Cóż za wydarzenie! Na pewno cieszysz się tak bardzo, jak ja. Masz prawnuczkę.</p> <p>A ja zostałam ciocią-babcią:)</p> <p>Bądź szczęśliwa, Mamuś.</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Prababcią jesteś, Mamuś.</p> <p>Od wczorajszego ranka wreszcie jesteś prababcią. Cóż za wydarzenie! Na pewno cieszysz się tak bardzo, jak ja. Masz prawnuczkę.</p> <p>A ja zostałam ciocią-babcią:)</p> <p>Bądź szczęśliwa, Mamuś.</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Prababcią jesteś, Mamuś.</p> <p>Od wczorajszego ranka wreszcie jesteś prababcią. Cóż za wydarzenie! Na pewno cieszysz się tak bardzo, jak ja. Masz prawnuczkę.</p> <p>A ja zostałam ciocią-babcią:)</p> <p>Bądź szczęśliwa, Mamuś.</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Odkąd Ciebie nie ma.........</p> <p>Jestem sama, odkąd Ciebie nie ma.<br />Nic mi do życia nie potrzeba.<br />Nie noszę warkoczy, nie staję na palcach,<br />by sięgnąć nieba.<br />Mamo, nic mi nie potrzeba.<br />Wiem, kochałaś, całe życie się poświęcałaś,<br />gładziłaś mi włosy.<br />Tęsknię do tej pieszczoty.<br />Dzień trzydziesty pierwszy<br />wykreśliłam z kalendarza.<br />Rozstać się nie chcę, wciąż mi to się zdarza.<br />Łezkę w ukryciu uronię, złapię motylka, zaniosę Ci w dłonie.<br />Mamo, nic mi nie potrzeba.<br />Trochę Twego światła nocą, a w dzień spojrzenia z Nieba.<br />Mamo, prosiłam, błagałam,<br />łzy niepotrzebnie lałam:<br />weź mnie ze sobą, nie zostawiaj...<br />Tęczę moją ofiaruję, sercem Ci namaluję,<br />tylko mnie przytul, promykiem słońca pocałuj, lekkim powiewem otul...<br />Dzisiaj w nocy śniłam, za Tobą tęskniłam,<br />po rękach chciałam całować, w pamięci<br />Twą czułość zachować............​​.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Odkąd Ciebie nie ma.........</p> <p>Jestem sama, odkąd Ciebie nie ma.<br />Nic mi do życia nie potrzeba.<br />Nie noszę warkoczy, nie staję na palcach,<br />by sięgnąć nieba.<br />Mamo, nic mi nie potrzeba.<br />Wiem, kochałaś, całe życie się poświęcałaś,<br />gładziłaś mi włosy.<br />Tęsknię do tej pieszczoty.<br />Dzień trzydziesty pierwszy<br />wykreśliłam z kalendarza.<br />Rozstać się nie chcę, wciąż mi to się zdarza.<br />Łezkę w ukryciu uronię, złapię motylka, zaniosę Ci w dłonie.<br />Mamo, nic mi nie potrzeba.<br />Trochę Twego światła nocą, a w dzień spojrzenia z Nieba.<br />Mamo, prosiłam, błagałam,<br />łzy niepotrzebnie lałam:<br />weź mnie ze sobą, nie zostawiaj...<br />Tęczę moją ofiaruję, sercem Ci namaluję,<br />tylko mnie przytul, promykiem słońca pocałuj, lekkim powiewem otul...<br />Dzisiaj w nocy śniłam, za Tobą tęskniłam,<br />po rękach chciałam całować, w pamięci<br />Twą czułość zachować............​​.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Odkąd Ciebie nie ma.........</p> <p>Jestem sama, odkąd Ciebie nie ma.<br />Nic mi do życia nie potrzeba.<br />Nie noszę warkoczy, nie staję na palcach,<br />by sięgnąć nieba.<br />Mamo, nic mi nie potrzeba.<br />Wiem, kochałaś, całe życie się poświęcałaś,<br />gładziłaś mi włosy.<br />Tęsknię do tej pieszczoty.<br />Dzień trzydziesty pierwszy<br />wykreśliłam z kalendarza.<br />Rozstać się nie chcę, wciąż mi to się zdarza.<br />Łezkę w ukryciu uronię, złapię motylka, zaniosę Ci w dłonie.<br />Mamo, nic mi nie potrzeba.<br />Trochę Twego światła nocą, a w dzień spojrzenia z Nieba.<br />Mamo, prosiłam, błagałam,<br />łzy niepotrzebnie lałam:<br />weź mnie ze sobą, nie zostawiaj...<br />Tęczę moją ofiaruję, sercem Ci namaluję,<br />tylko mnie przytul, promykiem słońca pocałuj, lekkim powiewem otul...<br />Dzisiaj w nocy śniłam, za Tobą tęskniłam,<br />po rękach chciałam całować, w pamięci<br />Twą czułość zachować............​​.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mamuś, wierzę, że tam jesteś...</p> <p>Mamuś, wierzę, że jesteś tam, gdzie drzewa kwitną pączkami, gdzie ich soki skwierczą w słońcu, gdzie kwiaty tkają kolorowe dywany w trawach, ptaki nieustannie wyśpiewują arie, a słońce nigdy nie blednie...</p> <p>Bardzo tęsknię.............​​......</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mamuś, wierzę, że tam jesteś...</p> <p>Mamuś, wierzę, że jesteś tam, gdzie drzewa kwitną pączkami, gdzie ich soki skwierczą w słońcu, gdzie kwiaty tkają kolorowe dywany w trawach, ptaki nieustannie wyśpiewują arie, a słońce nigdy nie blednie...</p> <p>Bardzo tęsknię.............​​......</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mamuś, wierzę, że tam jesteś...</p> <p>Mamuś, wierzę, że jesteś tam, gdzie drzewa kwitną pączkami, gdzie ich soki skwierczą w słońcu, gdzie kwiaty tkają kolorowe dywany w trawach, ptaki nieustannie wyśpiewują arie, a słońce nigdy nie blednie...</p> <p>Bardzo tęsknię.............​​......</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M.K


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Moja Mamunia...</p> <p>Ona mi pierwsza pokazała księżyc<br />I pierwszy śnieg na świerkach,<br />I pierwszy deszcz.<br />Byłem wtedy mała, jak muszelka.........</p> <p>Tęsknię straszliwie.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Moja Mamunia...</p> <p>Ona mi pierwsza pokazała księżyc<br />I pierwszy śnieg na świerkach,<br />I pierwszy deszcz.<br />Byłem wtedy mała, jak muszelka.........</p> <p>Tęsknię straszliwie.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Moja Mamunia...</p> <p>Ona mi pierwsza pokazała księżyc<br />I pierwszy śnieg na świerkach,<br />I pierwszy deszcz.<br />Byłem wtedy mała, jak muszelka.........</p> <p>Tęsknię straszliwie.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochana Babciu!</p> <p><em>Nagrobne medaliony błyszczą w ciągu dnia.<br />W jednym z tych grobów leży nasza Babcia.<br />Gdy byliśmy mali, Ona nas zabawiała<br />i do snu piękne bajki opowiadała.<br />Często na kolanach jej siadaliśmy,<br />ze swoich problemów i kłopotów się zwierzaliśmy.<br />Mądre rady dawała nam, gdy tego chcieliśmy.<br />Była dla nas ostoją dnia codziennego<br />i pokrzepieniem serca naszego.<br />Nastała starość i niebiańska śmierć Ją zabrała.<br />Mimo, że tak bardzo życie swe kochała.<br />Teraz spoczywa w marmurowym, zimnym grobie,<br />lecz zostawiła pamiątkę po sobie.<br />W pamięci bliskich, którzy Ją znali.<br />Jej dobroć, troskę w życiu wychwalali.<br />Teraz w ich sercach pamięć o Niej będzie trwać.<br />Anielska siła z niebios daje znać.<br />Czuwaj nad nami Babciu kochana.<br />Modlimy się o to, </em></p> <p><em>w żalu wnukowie Twoi......</em></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochana Babciu!</p> <p><em>Nagrobne medaliony błyszczą w ciągu dnia.<br />W jednym z tych grobów leży nasza Babcia.<br />Gdy byliśmy mali, Ona nas zabawiała<br />i do snu piękne bajki opowiadała.<br />Często na kolanach jej siadaliśmy,<br />ze swoich problemów i kłopotów się zwierzaliśmy.<br />Mądre rady dawała nam, gdy tego chcieliśmy.<br />Była dla nas ostoją dnia codziennego<br />i pokrzepieniem serca naszego.<br />Nastała starość i niebiańska śmierć Ją zabrała.<br />Mimo, że tak bardzo życie swe kochała.<br />Teraz spoczywa w marmurowym, zimnym grobie,<br />lecz zostawiła pamiątkę po sobie.<br />W pamięci bliskich, którzy Ją znali.<br />Jej dobroć, troskę w życiu wychwalali.<br />Teraz w ich sercach pamięć o Niej będzie trwać.<br />Anielska siła z niebios daje znać.<br />Czuwaj nad nami Babciu kochana.<br />Modlimy się o to, </em></p> <p><em>w żalu wnukowie Twoi......</em></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochana Babciu!</p> <p><em>Nagrobne medaliony błyszczą w ciągu dnia.<br />W jednym z tych grobów leży nasza Babcia.<br />Gdy byliśmy mali, Ona nas zabawiała<br />i do snu piękne bajki opowiadała.<br />Często na kolanach jej siadaliśmy,<br />ze swoich problemów i kłopotów się zwierzaliśmy.<br />Mądre rady dawała nam, gdy tego chcieliśmy.<br />Była dla nas ostoją dnia codziennego<br />i pokrzepieniem serca naszego.<br />Nastała starość i niebiańska śmierć Ją zabrała.<br />Mimo, że tak bardzo życie swe kochała.<br />Teraz spoczywa w marmurowym, zimnym grobie,<br />lecz zostawiła pamiątkę po sobie.<br />W pamięci bliskich, którzy Ją znali.<br />Jej dobroć, troskę w życiu wychwalali.<br />Teraz w ich sercach pamięć o Niej będzie trwać.<br />Anielska siła z niebios daje znać.<br />Czuwaj nad nami Babciu kochana.<br />Modlimy się o to, </em></p> <p><em>w żalu wnukowie Twoi......</em></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Śpij w pokoju, Ciociu


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla mojej Mamuni</p> <p>Tęsknię...........</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla mojej Mamuni</p> <p>Tęsknię...........</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla mojej Mamuni</p> <p>Tęsknię...........</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Koniec roku.</p> <p>Ostatni dzień w roku wydaje się być szansą na lepszy następny. Żadnych postanowień, bo i tak niech zawsze zwycięży rozsądek. Tego byś mi życzyła. Minęło półtora roku od chwili, gdy odeszłaś. Wciąż trudno się pogodzić. Gdybym miała życzyć sobie czegoś, chciałabym, by zdrowa była moja cała rodzina i byś była przy nas. Abym czuła, że jesteś, by to dało mi sił na kolejne lata. Mamuś, bądź szczęśliwa z Aniołkami!</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Koniec roku.</p> <p>Ostatni dzień w roku wydaje się być szansą na lepszy następny. Żadnych postanowień, bo i tak niech zawsze zwycięży rozsądek. Tego byś mi życzyła. Minęło półtora roku od chwili, gdy odeszłaś. Wciąż trudno się pogodzić. Gdybym miała życzyć sobie czegoś, chciałabym, by zdrowa była moja cała rodzina i byś była przy nas. Abym czuła, że jesteś, by to dało mi sił na kolejne lata. Mamuś, bądź szczęśliwa z Aniołkami!</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Koniec roku.</p> <p>Ostatni dzień w roku wydaje się być szansą na lepszy następny. Żadnych postanowień, bo i tak niech zawsze zwycięży rozsądek. Tego byś mi życzyła. Minęło półtora roku od chwili, gdy odeszłaś. Wciąż trudno się pogodzić. Gdybym miała życzyć sobie czegoś, chciałabym, by zdrowa była moja cała rodzina i byś była przy nas. Abym czuła, że jesteś, by to dało mi sił na kolejne lata. Mamuś, bądź szczęśliwa z Aniołkami!</p>


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia