Stefania DYGDAŁOWICZ

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.11.2010
Nowa Trybuna Opolska

<p>Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 22 listopada 2010 roku zmarła w wieku 81 lat nasza najukochańsza Mama i Bacia</p>
<h4>Stefania DYGDAŁOWICZ</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w dniu 24 listopada 2010 r. o godz. 12.30 na cmentarzu komunalny w Opolu Półwsi Syn Adam z Rodziną.</p>

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 22 listopada 2010 roku zmarła w wieku 81 lat nasza najukochańsza Mama i Bacia

Stefania DYGDAŁOWICZ

Pogrzeb odbędzie się w dniu 24 listopada 2010 r. o godz. 12.30 na cmentarzu komunalny w Opolu Półwsi Syn Adam z Rodziną.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
9 lat już minęło odkąd Cię z nami nie ma...

Piotrek


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
to już 8 lat Babciu, jak cię z nami nie ma :(

Piotrek


7 l

Jutro 8 lat Babciu mija od Twojego pogrzebu. Mam nadzieje, ze spoczywasz w pokoju. xxx

Ola


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ponuro dziś za oknem....</p> <p>To już 3 lata jak Cię babciu nie ma z nami...</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Piotrek


12 l

<p>To już prawie 3 lata</p> wspominam Cię babciu bardzo często...


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Piotrek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magdalena


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zofia Danecka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Taki dzień...</p> <p>Wiesz Babciu...</p> <p>Dzisiaj mamy Światowy Dzień Kota.</p> <p>Pozdrów proszę naszą kicię.</p> <p>Trzymajcie się razem.</p> <p>Myślę o Was codziennie....</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Pitagoras


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Myślę o rodzinie</p> <p>Odeszła Babcia której nie znałem.Pokój jej duszy.Szukam was Dygdałowiczowie. </p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zbigniew Dygdałowicz


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Twój Pitagoras


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Babciu, twoja kicia do ciebie przyszła</p> Wczoraj Babciu, w dzień po twoich urodzinach, dołączyła do ciebie twoja ukochana koteczka. Różnie ją nazywałaś... czasem wołałaś na nią szczurek, ale najczęściej piśka lub mała córeczka. Czułem, że do roku od twojego odejścia przyjdziesz po swoją kicię. Tak było wam pisane, aby znowu być razem. Opiekuj się nią proszę. W ostatnich kilku dniach już po prostu nie miała sił, ale była za to bardzo spokojna i wiedziała, że nadchodzi jej pora. W końcu przeżyła prawie 16 lat! i co najważniejsze w zdrowiu, otoczona naszą miłością. Ostatni rok miała naprawdę energiczny i pełen wrażeń. Codziennie o tobie myślę, a teraz już o was.


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Piotr Dygdałowicz


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Na zawsze w naszej pamięci</p> <p>Tylko Ty wiesz jak bardzo nas kochałaś. Dziękuję Bogu, że rok temu było Ci dane na własnychsiłachobchod zić swoje 80-te urodziny. To piękny wiek!</p> <p>Zapamiętam Cię taką jaką byłaś w ostatnich dniach<span>. Nie chcę wspominać odległych lat. Chcę żyć naszymi ostatnimi wspólnymi chwilami...</span></p> <p><span>Nigdy jednak nie zapomnę, gdy byłem dzieckiem i śpiewałaś mi "Gęsi za wodą, kaczki za wodą..."</span></p> <p>Twój wnuczek "pitagoras"</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wnuczek Piotrek


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia