Stefania DYGDAŁOWICZ

This was published in the following publications on 23.11.2010:
Nowa Trybuna Opolska

<p>Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 22 listopada 2010 roku zmarła w wieku 81 lat nasza najukochańsza Mama i Bacia</p>
<h4>Stefania DYGDAŁOWICZ</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w dniu 24 listopada 2010 r. o godz. 12.30 na cmentarzu komunalny w Opolu Półwsi Syn Adam z Rodziną.</p>

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 22 listopada 2010 roku zmarła w wieku 81 lat nasza najukochańsza Mama i Bacia

Stefania DYGDAŁOWICZ

Pogrzeb odbędzie się w dniu 24 listopada 2010 r. o godz. 12.30 na cmentarzu komunalny w Opolu Półwsi Syn Adam z Rodziną.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
9 lat już minęło odkąd Cię z nami nie ma...

Piotrek


6yrs

Image chosen by user
to już 8 lat Babciu, jak cię z nami nie ma :(

Piotrek


7yrs

Jutro 8 lat Babciu mija od Twojego pogrzebu. Mam nadzieje, ze spoczywasz w pokoju. xxx

Ola


7yrs

Image chosen by user
<p>Ponuro dziś za oknem....</p> <p>To już 3 lata jak Cię babciu nie ma z nami...</p>


12yrs

Image chosen by user

Piotrek


12yrs

<p>To już prawie 3 lata</p> wspominam Cię babciu bardzo często...


12yrs

Image chosen by user

Piotrek


12yrs

Image chosen by user

Magdalena


13yrs

Image chosen by user

Zofia Danecka


13yrs

Image chosen by user
<p>Taki dzień...</p> <p>Wiesz Babciu...</p> <p>Dzisiaj mamy Światowy Dzień Kota.</p> <p>Pozdrów proszę naszą kicię.</p> <p>Trzymajcie się razem.</p> <p>Myślę o Was codziennie....</p>


14yrs

Image chosen by user

Pitagoras


14yrs

Image chosen by user
<p>Myślę o rodzinie</p> <p>Odeszła Babcia której nie znałem.Pokój jej duszy.Szukam was Dygdałowiczowie. </p>


14yrs

Image chosen by user

Zbigniew Dygdałowicz


14yrs

Image chosen by user

Twój Pitagoras


14yrs

Image chosen by user
<p>Babciu, twoja kicia do ciebie przyszła</p> Wczoraj Babciu, w dzień po twoich urodzinach, dołączyła do ciebie twoja ukochana koteczka. Różnie ją nazywałaś... czasem wołałaś na nią szczurek, ale najczęściej piśka lub mała córeczka. Czułem, że do roku od twojego odejścia przyjdziesz po swoją kicię. Tak było wam pisane, aby znowu być razem. Opiekuj się nią proszę. W ostatnich kilku dniach już po prostu nie miała sił, ale była za to bardzo spokojna i wiedziała, że nadchodzi jej pora. W końcu przeżyła prawie 16 lat! i co najważniejsze w zdrowiu, otoczona naszą miłością. Ostatni rok miała naprawdę energiczny i pełen wrażeń. Codziennie o tobie myślę, a teraz już o was.


14yrs

Image chosen by user

Piotr Dygdałowicz


14yrs

Image chosen by user
<p>Na zawsze w naszej pamięci</p> <p>Tylko Ty wiesz jak bardzo nas kochałaś. Dziękuję Bogu, że rok temu było Ci dane na własnychsiłachobchod zić swoje 80-te urodziny. To piękny wiek!</p> <p>Zapamiętam Cię taką jaką byłaś w ostatnich dniach<span>. Nie chcę wspominać odległych lat. Chcę żyć naszymi ostatnimi wspólnymi chwilami...</span></p> <p><span>Nigdy jednak nie zapomnę, gdy byłem dzieckiem i śpiewałaś mi "Gęsi za wodą, kaczki za wodą..."</span></p> <p>Twój wnuczek "pitagoras"</p>


15yrs

Image chosen by user

wnuczek Piotrek


15yrs

End of content

No more pages to load