Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2010
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2010
Głos Koszaliński
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać ałzy wskrzeszać - byłabyś z nami" Z głębokim żalem i smutkiem wstrząśnięci nagłym odejściem zawiadamiamy, że w dniu 10 grudnia 2010 r. odeszła od nas na zawszw Nakukochańsza Żona, Mama i Bancia śp. WALERIA ŁOMIŃSKA z domu Kwiatkowska Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w dniu 17 grudnia 2010 r. o godz. 11.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie Pogrążona w smutku rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
kochanej Babci - Agata i Aneta
15 l
Marek Radzikowski z rodziną
15 l