Gdyby mił
This was published in the following publications on 15.12.2010:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 15.12.2010:
Głos Koszaliński
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać ałzy wskrzeszać - byłabyś z nami" Z głębokim żalem i smutkiem wstrząśnięci nagłym odejściem zawiadamiamy, że w dniu 10 grudnia 2010 r. odeszła od nas na zawszw Nakukochańsza Żona, Mama i Bancia śp. WALERIA ŁOMIŃSKA z domu Kwiatkowska Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w dniu 17 grudnia 2010 r. o godz. 11.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie Pogrążona w smutku rodzina
End of content
No more pages to load
kochanej Babci - Agata i Aneta
15yrs
Marek Radzikowski z rodziną
15yrs