Bogdan Grzelak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2011
Gazeta Pomorska

„Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo” Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Prezydenta Rotary Club Inowrocław śp. Bogdana Grzelaka lat 65 Msza Św żałobna zostanie odprawiona w kościele NMP dnia 17.06.2011r. o godz. 13.30. Po mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym NMP w Inowrocławiu. Przyjaciele członkowie Rotary Clubu Inowrocław

Plaża
<p>Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 czerwca 2011 roku odszedł od nas kochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadzia śp. Bogdan Grzelak lat 65. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.06.2011 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej). Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z RODZINĄ. Prosimy o nie składanie kondolencji</p>

Dnia 8 czerwca 2012 roku minęła 1 rocznica śmierci mojego Brata Bogdana Grzelaka. Niepogodzeni z Jego przedwczesnym odejściem prosimy o chwilę zadumy. NINA z PIOTREM

<p>Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci w dniu 9 czerwca 2011 roku śp. Bogdana Grzelaka (1946-2011) naczelnika Wydziału Rozwoju Gospodarczego w latach 1995-2004, następnie kierownika referatu Promocji Zdrowia w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta Inowrocławia, zasłużonego działacza społecznego, do 1994 r. wiceprezesa zarządu wojewódzkiego i prezesa koła inowrocławskiego Zrzeszenia Prywatnego Handlu i Usług, Prezydenta Rotary Club Inowrocław w kadencji 2009-2011, inicjatora fundacji obrazu dla upamiętnienia 345. rocznicy bitwy pod Mątwami, przekazanego uroczyście Miastu w dniu 8 czerwca 2011 roku. Łącząc się w żałobie z Żoną, Córką i Bliskimi Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia Ryszard Brejza Prezydent Inowrocławia wraz z pracownikami Urzędu Miasta Inowrocławia</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

DZISIAJ MINĘŁO DZIEWIĘĆ LAT OD TWOJEJ ŚMIERCI -BOGDANIE. WSPOMINAMY CIEBIE BARDZO CZĘSTO I BARDZO SERDECZNIE.LUDZIE PAMIĘTAJĄ O TWOJEJ SZLACHETNOŚCI ,DOBROCI. JADZIA K. NIGDY NIE ZAPOMNI ILE JEJ POMOGŁEŚ =CIĄGLE WSPOMINA I MÓWI "GDYBY PAN BOGDAN ŻYŁ BYŁO BY MI O WIELE ŁATWIEJ "KOCHAMY CIEBIE BARDZO BODZIU . MARIA . JADWIGA K. MARTA I ZYGMUNT B.

MARIA JADWIGA K. MARTA I ZYGMUNT


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
DZISIAJ MIJA DZIEWIĘĆ LAT OD TWOJEJ ŚMIERCI -MÓJ UKOCHANY MĘŻU. RANA NADAL BARDZO KRWAWI, A JA CIĄGLE BARDZO TĘSKNIĘ I PŁACZĘ. BARDZO CIEBIE KOCHAM MÓJ SKARBIE .JEŻELI SIĘ KOCHA TAK PRAWDZIWIE TO CZAS NIGDY NIE WYLECZY ŻADNEJ RANY PO TAK WIELKIEJ STRACIE JAKĄ TY JESTEŚ DLA MNIE.

MARIA


6 l

PAMIĘTAMY, WSPOMINAMY, KOCHAMY . MARIA Z PRZYJACIÓŁMI

MARIA, MARTA ,ZYGMUNT


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA

MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHAM I TĘSKNIĘ .MARIA

MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
DZIŚ TWOJE IMIENINY .KIEDYŚ DZIEŃ RADOSNY. DZISIAJ SMUTNY. KOCHAM CIEBIE BARDZO MÓJ MĘŻU I BARDZO TĘSKNIĘ ZA TOBĄ. MARIA

MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA

MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
WSPOMINAMY,TĘSKNIMY . MARIA Z PRZYJACIÓŁMI

MARIA


6 l

ŻYCZENIA URODZINOWE DLA CIEBIE BODZIU OD MARTY I ZYGMUNTA,JADWIGA K. DOŁĄCZA SIĘ DO NAJSERDECZNIEJSZYCH ŻYCZEŃ I TEJ PIĘKNEJ RÓŻY DLA BOGDANA

MARTA ,ZYGMUNT ,JADWIGA K.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHAM I BARDZO TĘSKNIĘ.DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY,DAJĘ TOBIE TĘ RÓŻE RAZEM Z MOJĄ TĘSKNOTĄ MARIA

MARIA


6 l

DZISIAJ SĄ PANA ,PANIE BOGDANIE URODZINY.PAMIĘTAMY JA I PANA ŻONA MARIA . RAZEM CZ.ESTO WSPOMINAMY I JEST SMUTNO,ŻE NIE MA PANA TUTAJ .BRAKUJE PANA BARDZO.CHCIAŁAM DOŁĄCZYĆ KWIATY, NA PANA URODZINY ALE "KOMPUTER" SIĘ ZBUNTOWAŁ. SĄSIADKA JADWIGA K. I MARIA

JADWIGA K. MARIA


6 l

MARIA

MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA

JADWIGA K. MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA

MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA

JADWIGA K. MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
TĘSKNIĘ. MARIA

MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
TĘSKNIĘ. MARIA

MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHAM BARDZO I TĘSKNIĘ. RANA PO TWOIM" ODEJŚCIU " JEST NADAL I NADAL BARDZO BOLI . MARIA

MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PAMIĘTAMY.MARTA Z ZYGMUNTEM

MARTA ,ZYGMUNT


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
WSPOMINAM PANA BARDZO CZĘSTO. PAMIĘTAM I WSPOMINAM PANA POMOC NA KTÓRĄ ZAWSZE MOGŁAM LICZYĆ I Z KTÓREJ CZĘSTO KORZYSTAŁAM I NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ DLACZEGO TAK WSPANIALI LUDZIE TAK SZYBKO "ODCHODZĄ". SĄSIADKA JADWIGA K. I MARIA Z KTÓRĄ RAZEM WSPOMINAMY.

JADWIGA K. MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHAM I TĘSKNIĘ MARIA PAMIĘTAMY WSPOMINAMY MARTA I ZYGMUNT

MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHAM I TĘSKNIĘ

MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHAM I TĘSKNIĘ

MARIA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHAM I TĘSKNIĘ

MARIA


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia