Tomasz Gąska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.09.2011
Głos Koszaliński

" Trudno się rozstać z tym, którego dobrze znamy, szanujemy i podziwiamy" Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr nauk med Tomasza Gąski cenionego nauczyciela wielu lekarzy i położnych przede wszystkim wspaniałego człowieka. Pozostanie w Naszej pamięci jako dobry kolega, sprawiedliwy, wyrozumiały, pracowity dający poczucie bezpieczeństwa pacjentkom i współpracownikom. Rodzinie i najbliższym przekazujemy wyrazy Głębokiego współczucia. Pracownicy PIONU Położniczo Ginekologicznego Szpitala Wojewódzkiego im M. Kopernika w Koszalinie.

Plaża

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim z powodu śmierci doktora Tomasza Gąski wieloletniego zastępcy ordynatora Oddziału Ginekologiczno - Położniczego Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie składa Stanisław Gawłowski Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Poseł na Sejm RP

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr n. med. Tomasza Gąski. Wyrazy serdecznego współczucia i otuchy w trudnych chwilach Rodzinie Zmarłego składa grono długoletnich Przyjaciół. "....Oby czas uleczył smutek i złagodził ból..."

Z głębokim żalem żegnamy członka naszej Izby Lekarskiej dr n. med. Tomasza Gąskę cenionego i szanowanego lekarza Serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim składają koleżanki i koledzy z Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie.

"Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek, z wspomnień nikt nam nie odbierze. Zawsze będą z nami" Wyrazy głębokiego współczucia mgr farm. Wincentemu Gąsce oraz wszystkim Bliskim z powodu śmierci dr n. med. Tomasza Gąski składa Środkowopomorska Okręgowa Izba Aptekarska w Koszalinie

P. mgr f. Wincentemu Gąsce ,Żonie Monice,oraz P. dr Annie Gąsce wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci dr n. med. Tomasza Gąski składaja dr Joachim Grabowski z Żoną Hanną i Synem Rafałem.

Dr Annie Gąsce oraz Rodzinie wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci Męża dr n. med. Tomasza Gąski składają pracownicy Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.

"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami" Z głębokim smutkiem i poczuciem wielkiej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr n. med. Tomasza Gąski wspaniałego człowieka, cenionego lekarza i wieloletniego Zastępcy Ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Składamy szczere kondolencje Pani Annie Gąsce oraz wszystkim Bliskim Dyrektor i pracownicy Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie

Z GŁĘBOKIM ŻALEM ZAWIADAMIAMY,ŻE DNIA 19 WRZEŚNIA 2011 ROKU ZMARŁ KOCHANY SYN ,MĄŻ I TATA ŚP. TOMASZ GĄSKA CEREMONIA POGRZEBOWA ROZPOCZNIE SIĘ 23.09.2011 ROKU O GODZINIE 10.30 W KAPLICY NA CMENTARZU KOMUNALNYM W KOSZALINIE. .POGRĄŻONA W SMUTKU RODZINA. MSZA ŚWIETA ŻAŁOBNA ZOSTANIE ODPRAWIONA 21.09.2011 ROKU O GODZINIE 11.00 W KOŚCIELE ŚWIĘTEGO WOJCIECHA.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Martina und Peter aus Parow/​Stralsund.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata W.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Joanna


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Joanna


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata W.


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kornelia


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dorota


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Elias


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Elias


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dziękuję Monika z Danielem i synkiem Gracjankiem</p> <p>wyrazy wspóczucia rodzinie.Pan Tomasz odbierał poród mojego synka za co jestem mu bardzo wdzięczna .chciałam się spotkać z lekarzem aby mu się odwdzięczyć ale nie zdążyłam już .aż sie popłakałam z rozpaczy.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alina


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EWA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

danka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dziękuje Amelia oraz córka Nik


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Darek Świetak


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Z modlitwą Alicja i Roman J.


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Beata


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Malgorzata S


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pacjentka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Późniak


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia