Tomasz Gąska

This was published in the following publications on 21.09.2011:
Głos Koszaliński

" Trudno się rozstać z tym, którego dobrze znamy, szanujemy i podziwiamy" Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr nauk med Tomasza Gąski cenionego nauczyciela wielu lekarzy i położnych przede wszystkim wspaniałego człowieka. Pozostanie w Naszej pamięci jako dobry kolega, sprawiedliwy, wyrozumiały, pracowity dający poczucie bezpieczeństwa pacjentkom i współpracownikom. Rodzinie i najbliższym przekazujemy wyrazy Głębokiego współczucia. Pracownicy PIONU Położniczo Ginekologicznego Szpitala Wojewódzkiego im M. Kopernika w Koszalinie.

Beach

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim z powodu śmierci doktora Tomasza Gąski wieloletniego zastępcy ordynatora Oddziału Ginekologiczno - Położniczego Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie składa Stanisław Gawłowski Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Poseł na Sejm RP

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr n. med. Tomasza Gąski. Wyrazy serdecznego współczucia i otuchy w trudnych chwilach Rodzinie Zmarłego składa grono długoletnich Przyjaciół. "....Oby czas uleczył smutek i złagodził ból..."

Z głębokim żalem żegnamy członka naszej Izby Lekarskiej dr n. med. Tomasza Gąskę cenionego i szanowanego lekarza Serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim składają koleżanki i koledzy z Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie.

"Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek, z wspomnień nikt nam nie odbierze. Zawsze będą z nami" Wyrazy głębokiego współczucia mgr farm. Wincentemu Gąsce oraz wszystkim Bliskim z powodu śmierci dr n. med. Tomasza Gąski składa Środkowopomorska Okręgowa Izba Aptekarska w Koszalinie

P. mgr f. Wincentemu Gąsce ,Żonie Monice,oraz P. dr Annie Gąsce wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci dr n. med. Tomasza Gąski składaja dr Joachim Grabowski z Żoną Hanną i Synem Rafałem.

Dr Annie Gąsce oraz Rodzinie wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci Męża dr n. med. Tomasza Gąski składają pracownicy Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.

"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami" Z głębokim smutkiem i poczuciem wielkiej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr n. med. Tomasza Gąski wspaniałego człowieka, cenionego lekarza i wieloletniego Zastępcy Ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Składamy szczere kondolencje Pani Annie Gąsce oraz wszystkim Bliskim Dyrektor i pracownicy Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie

Z GŁĘBOKIM ŻALEM ZAWIADAMIAMY,ŻE DNIA 19 WRZEŚNIA 2011 ROKU ZMARŁ KOCHANY SYN ,MĄŻ I TATA ŚP. TOMASZ GĄSKA CEREMONIA POGRZEBOWA ROZPOCZNIE SIĘ 23.09.2011 ROKU O GODZINIE 10.30 W KAPLICY NA CMENTARZU KOMUNALNYM W KOSZALINIE. .POGRĄŻONA W SMUTKU RODZINA. MSZA ŚWIETA ŻAŁOBNA ZOSTANIE ODPRAWIONA 21.09.2011 ROKU O GODZINIE 11.00 W KOŚCIELE ŚWIĘTEGO WOJCIECHA.

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Martina und Peter aus Parow/​Stralsund.


8yrs

Image chosen by user

Katarzyna


11yrs

Image chosen by user

Renata W.


13yrs

Image chosen by user

Joanna


13yrs

Image chosen by user

Joanna


13yrs

Image chosen by user

Renata W.


14yrs

Image chosen by user

kornelia


14yrs

Image chosen by user

Dorota


14yrs

Image chosen by user

Monika Elias


14yrs

Image chosen by user

Monika Elias


14yrs

Image chosen by user
<p>Dziękuję Monika z Danielem i synkiem Gracjankiem</p> <p>wyrazy wspóczucia rodzinie.Pan Tomasz odbierał poród mojego synka za co jestem mu bardzo wdzięczna .chciałam się spotkać z lekarzem aby mu się odwdzięczyć ale nie zdążyłam już .aż sie popłakałam z rozpaczy.</p>


14yrs

Image chosen by user

Alina


14yrs

Image chosen by user

EWA


14yrs

Image chosen by user

Ewa


14yrs

Image chosen by user

Ewa


14yrs

Image chosen by user

danka


14yrs

Image chosen by user

Kasia


14yrs

Image chosen by user

Dziękuje Amelia oraz córka Nik


14yrs

Image chosen by user

Darek Świetak


14yrs

Image chosen by user

Z modlitwą Alicja i Roman J.


14yrs

Image chosen by user

Beata


14yrs

Image chosen by user

Malgorzata S


14yrs

Image chosen by user

pacjentka


14yrs

Image chosen by user

Agnieszka Późniak


14yrs

End of content

No more pages to load