Elżbieta Wójcikowska-Ociepa
This was published in the following publications on 25.02.2011:
Express Ilustrowany
This was published in the following publications on 25.02.2011:
Express Ilustrowany
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać,
byłabyś z nami"
Z bólem zawiadamiamy, że w dniu 22 lutego 2011 r., zmarła po ciężkiej chorobie nasza kochana Żona, Mama, Siostra i Babcia
ŚP
Elżbieta Wójcikowska-Ociepa
Człowiek dobry i prawy, w pełni oddany swojej pracy i zawsze życzliwy dla ludzi.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 1 marca br. (wtorek) o godz. 14.00 na Cmentarzu Komunalnym Doły przy ul. Smutnej w Łodzi.
Pogrążona w żalu
Rodzina
End of content
No more pages to load
Marian Strzelecki
15yrs