Marian Smorgul

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.11.2010
Dziennik Łódzki

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł</p>
<h4><strong>Ś+P Marian Smorgul</strong></h4>
<p>Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł

Ś+P Marian Smorgul

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wnusia Kasia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania J.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>I obejrzalam dzis film...</p> <p>Tatus, tak wciaz placze nad tym jak to bylo mozliwe abys w taki sposob musial czuc sie w ostatnim czasie, abys umieral tam, tak okropnie boli mnie Twoje cierpienie i niesprawdiedliwosc;</p> <p>lecz dzis kiedy w filmie ktos oplakiwal odejscie bliskiej osoby, mogl sie wyplakac na kolanach czyichs, ktos poglaskal glowie, pocieszyl.</p> <p>I uswiadomilam sobie, ze nikt nigdy poza jedna osoba, nie wsparl mnie choc przez chwile w przezywaniu mej rozpaczy po Utracie Ciebie.</p> <p>Jedna osoba, ale przeciez nie moge zameczac jej swa tragedia. Ma prawo do zycia w radosci jest taka dobra.</p> <p>Lecz Ci inni, naprawde nie rozumiem, jak mozna patrzec na siebie w lustrze. No chyba, ze omija sie swe oczy- zwierciadlo duszy. Tak, chyba tak.</p> <p>Toby sie zgadzalo, nie patrza tez w oczy drugiego lub przeslizguja sie szybko wzrokiem...; mysle, ze boja sie, ze odkryje sie w nich brak duszy, lub nieczyste sumienie, lub zlo, ktore nie pozwala czuc i zachowywac sie jak Czlowiek przez duze C...</p> <p>Mysle,ze to bardzo biedne osoby, nie potrafiacych okazac milosci..</p> <p>Wiec tym bardziej ciesze sie,ze jestem podobna do Ciebie, i nie boje sie okazywac tego co czuje.</p> <p>Nawet jesli cena jest bardzo wysoka.</p> <p>Nie mam zamiaru sie zmieniac i tak jak Ty pozostane soba. Juz nie musza mnie wspierac w zalobie po Tobie, jest tylko Moja.</p> <p>Wiec znow mamy cos wspolnego i tylko Naszego Tatus.</p> <p>KOCHAM CIE BARDZO!!!!!!</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>I obejrzalam dzis film...</p> <p>Tatus, tak wciaz placze nad tym jak to bylo mozliwe abys w taki sposob musial czuc sie w ostatnim czasie, abys umieral tam, tak okropnie boli mnie Twoje cierpienie i niesprawdiedliwosc;</p> <p>lecz dzis kiedy w filmie ktos oplakiwal odejscie bliskiej osoby, mogl sie wyplakac na kolanach czyichs, ktos poglaskal glowie, pocieszyl.</p> <p>I uswiadomilam sobie, ze nikt nigdy poza jedna osoba, nie wsparl mnie choc przez chwile w przezywaniu mej rozpaczy po Utracie Ciebie.</p> <p>Jedna osoba, ale przeciez nie moge zameczac jej swa tragedia. Ma prawo do zycia w radosci jest taka dobra.</p> <p> Lecz Ci inni, naprawde nie rozumiem, jak mozna patrzec na siebie w lustrze. No chyba, ze omija sie swe oczy- zwierciadlo duszy. Tak, chyba tak.</p> <p>Toby sie zgadzalo, nie patrza tez w oczy drugiego lub przeslizguja sie szybko wzrokiem...; mysle, ze boja sie, ze odkryje sie w nich brak duszy, lub nieczyste sumienie, lub zlo, ktore nie pozwala czuc i zachowywac sie jak Czlowiek przez duze C...</p> <p>Mysle,ze to bardzo biedne osoby, nie potrafiacych okazac milosci..</p> <p>Wiec tym bardziej ciesze sie,ze jestem podobna do Ciebie, i nie boje sie okazywac tego co czuje.</p> <p>Nawet jesli cena jest bardzo wysoka.</p> <p>Nie mam zamiaru sie zmieniac i tak jak Ty pozostane soba. Juz nie musza mnie wspierac w zalobie po Tobie, jest tylko Moja.</p> <p>Wiec znow mamy cos wspolnego i tylko Naszego Tatus.</p> <p>KOCHAM CIE BARDZO!!!!!!</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania J.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania J.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania J.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania J.


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia