Marian Smorgul

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.11.2010
Dziennik Łódzki

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł</p>
<h4><strong>Ś+P Marian Smorgul</strong></h4>
<p>Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 r. zmarł

Ś+P Marian Smorgul

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 13.30 na cmentarzu św. Franciszka, ul. Rzgowska 156/158. Pogrążeni w smutku Żona, Córki, Wnuczka i Zięć

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

<p>Wiesz co Tatus.....</p> <p>Tak placze za Toba i tesknie wciaz, ale jedno co mi przyszlo do glowy teraz, to to, ze nie podobaloby Ci sie jak coraz wiecej glupoty, zaklamania, hipokryzji czasem poprostu wyrachowanego zla kreci sie wokol. Naprawde, tak jakos jak odszedles to zlo sie tak rozpanasza. Nie podobaloby Ci sie jak i nie podobalo Ci sie wczesniej. Tak trudno tu byc bez Ciebie. Kocham Cie Bardzo Tatus!</p> <p>Jedyna pociecha,ze nie musisz w tym tkwic...</p> <p>Przysniles mi sie, Wiem,ze wiesz bylam w kosciolku, pomodlilam sie i zapalilam prawdziwe swieczki, tez za Babunie jedna i druga , ktore tam z Toba sa.Och ,zeby to byla prawda, ze kiedys nasze dusze sie spotkaja....</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania J.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

tez dla bliskich tam z Toba T


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wnusia Kasia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wieczna Milosc!!!</p> <p><br />Kocham Cie Tatus i tesknie niezmiennie,</p> <p>Lucynka</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

lucynka b


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

cora lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania J.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka Lucynka


13 l

<p>i znow ta data...</p> <p>Tatusiu, kochany..., i wlasciwie to wszystko jedno jaka data, czasu i tak nie da sie odwrocic, i tak zawsze jestes w mych myslach.</p> <p>Tak smutno. I tez mi zabieraja wszystkie sily jak Tobie w tych ostatnic latach. Jestem taka zmeczona. kocham Cie. Twoja kochajaca coka Lucynka</p> <p>Ps. jeszcze raz potwierdza sie ,ze to bycie dobrym jest nieoplacalne. Mysle nie bylo dla Ciebiei nie jest dla mnie. Tyle zla, manipulacji, klamstwa wokol, jak uciec...</p> <p>Tobie sie nie udalao i mnie skolowano, i teraz to pewnie na mnie kolej..., no coz jak byles to mialam sile jeszcze walczyc, dopoki tu nie weszlo zlo na dobre</p> <p>to jakos tez mialam sile wciaz , a teraz nawet ja zawsze pogodna tak jak Ty kiedys, zapominam prawie co to jest radosc.</p> <p>Nie chce i nie potrafie udawac. Nienawidzee zaklamania i hipokryzji i tak jak dla Ciebie przedtem, zebys sie nie denerwowal udawalam czesto ,ze to jest w porzdku,</p> <p>teraz tez robie to samo, chce tak jak Ty zawsze chcales, aby bliscy sie nie martwili i zapomniales o sobie, az bylo za pozno na "Brazylie".</p> <p>Kocham Cie Lucynka</p> <p>ps. I juz dwa lata i 6 miesiecy, a ja tak krece sie w kolko, jesli mozesz prosze pokaz mi , szepnij co ja mam robic...?</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka lucynka


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia