Piotrek Rurowicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.10.2010
Dziennik Łódzki

<p>W dniu 13 października 2010 r. pojechał na wieczną wycieczkę rowerową<br />Piotrek Rurowicz<br />„Pełek”<br />Wesoły Człowiek, miłośnik sportu, komputerów, internetu i zespołu „Dżem”,<br />a przede wszystkim zakochany do szaleństwa w swej wnusi Millusi.<br />Będzie nam Go bardzo brakowało.<br />Grażyna, Kasia, Jurek, Milla<br />Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 19 października 2010 r., o godzinie 13.00 na cmentarzu na Radogoszczu.</p>

W dniu 13 października 2010 r. pojechał na wieczną wycieczkę rowerową
Piotrek Rurowicz
„Pełek”
Wesoły Człowiek, miłośnik sportu, komputerów, internetu i zespołu „Dżem”,
a przede wszystkim zakochany do szaleństwa w swej wnusi Millusi.
Będzie nam Go bardzo brakowało.
Grażyna, Kasia, Jurek, Milla
Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 19 października 2010 r., o godzinie 13.00 na cmentarzu na Radogoszczu.

Plaża

„... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia,
bez niepotrzebnych niespełnienia myśli złych”
(zespół Dżem)

13 października 2013 roku minęły trzy lata, jak zmarł mój mąż

Piotrek Rurowicz

Grażyna

5 lat temu
13 października 2010 roku zmarł
Piotrek Rurowicz
"Odszedłeś w słońcu tak nagle, że nawet nikt nie zdążył zamyślić się przez chwilę"
("W drodze do nieba" - zespół Dżem)
Grażyna

To już minęło, te czasy, ten luz,
Wspaniali ludzie nie powrócą,
Nie powrócą już, nie!
„Wehikuł czasu” – Dżem
Piotrek Rurowicz

13 października 2017 r. – 7. rocznica śmierci
Grażyna

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

smutny deszczyk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

love


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna Gartmann


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

nie chcę świąt bez Ciebie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

dziś tak bardzo źle bez Ciebie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

xxx


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

love


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

niedlugo 4urodziny Milli,wiesz


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna Gartmann


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna Gartmann


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Byle było tak</p> <p>Siedze w pracy i slucham radia. Akurat spiewa Krawczyk "Byle było tak"....</p> <p>nagle zrobilo mi sie tak okrutnie zle... przenioslam sie w dalekie dziecinstwo i przypomnialam to poczucie i swiadomosc, ze zawsze jestes obk... i lamie mi to serce.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna Gartmann


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

smutno


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

choc dzis akurat trzynasty.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

taki piekny poranek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

love


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>♥</p> <p><span>Hej, przyjacielu - zawołałem za nim, </span></p> <p><span>Lecz nie odwrócił się...</span></p> <p style="text-align:right"><em>Dżem, "Poznałem go po czarnym kapeluszu"</em></p> <p style="text-align:right"><em>Twoja ulubiona piosenka. </em></p> <p style="text-align:right"><em>Teraz też i moja...</em></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wieczny odpoczynek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

PoznalemGoPo​CzarnymKapel​uszu


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

myślę o Tobie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

troszke lepiej i swieci slonce


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

promien slonca dzis o poranku


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

i need your help


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tylko Ty</p> <p>Takie niebo znaleźć muszę,</p> <p>W którym jeszcze nie był nikt.</p> <p>Takie niebo, w którym tylko,</p> <p>Będziesz mieszkać ze mną Ty,</p> <p>tylko Ty, tylko Ty,</p> <p>Może dzisiaj jeszcze,</p> <p>będziemy tam, jeśli zechcesz Ty.</p> <p style="text-align:right"><em>Breakout, Taką Drogę (c.d.)</em></p>


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia