Piotrek Rurowicz

This was published in the following publications on 15.10.2010:
Dziennik Łódzki

<p>W dniu 13 października 2010 r. pojechał na wieczną wycieczkę rowerową<br />Piotrek Rurowicz<br />„Pełek”<br />Wesoły Człowiek, miłośnik sportu, komputerów, internetu i zespołu „Dżem”,<br />a przede wszystkim zakochany do szaleństwa w swej wnusi Millusi.<br />Będzie nam Go bardzo brakowało.<br />Grażyna, Kasia, Jurek, Milla<br />Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 19 października 2010 r., o godzinie 13.00 na cmentarzu na Radogoszczu.</p>

W dniu 13 października 2010 r. pojechał na wieczną wycieczkę rowerową
Piotrek Rurowicz
„Pełek”
Wesoły Człowiek, miłośnik sportu, komputerów, internetu i zespołu „Dżem”,
a przede wszystkim zakochany do szaleństwa w swej wnusi Millusi.
Będzie nam Go bardzo brakowało.
Grażyna, Kasia, Jurek, Milla
Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 19 października 2010 r., o godzinie 13.00 na cmentarzu na Radogoszczu.

Beach

„... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia,
bez niepotrzebnych niespełnienia myśli złych”
(zespół Dżem)

13 października 2013 roku minęły trzy lata, jak zmarł mój mąż

Piotrek Rurowicz

Grażyna

5 lat temu
13 października 2010 roku zmarł
Piotrek Rurowicz
"Odszedłeś w słońcu tak nagle, że nawet nikt nie zdążył zamyślić się przez chwilę"
("W drodze do nieba" - zespół Dżem)
Grażyna

To już minęło, te czasy, ten luz,
Wspaniali ludzie nie powrócą,
Nie powrócą już, nie!
„Wehikuł czasu” – Dżem
Piotrek Rurowicz

13 października 2017 r. – 7. rocznica śmierci
Grażyna

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Dwa lata bez Ciebie</p> <p>Siedzę i tonę, i tonę we łzach,</p> <p>Bo jest mi smutno, bo jestem sam</p> <p>Dławi mnie strach</p> <p>Samotność to taka straszna trwoga</p> <p>Ogarnia mnie, przenika mnie</p> <p>Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że</p> <p>Że nie ma Boga, nie ma nie!</p> <p style="text-align:right">Dżem, List do M.</p>


13yrs

Image chosen by user

dwa lata bez Ciebie


13yrs

Image chosen by user

gdyby.


13yrs

Image chosen by user

trudno uwierzyć


13yrs

Image chosen by user

love


13yrs

Image chosen by user

Katarzyna Gartmann


13yrs

Image chosen by user

love


13yrs

Image chosen by user

Katarzyna Gartmann


13yrs

Image chosen by user

pazdziernik. okrutny miesiac


13yrs

Image chosen by user
<p>['][']</p> <p><em><span>Just remember me darling</span></em></p> <p><em><span>When I’m in six feet of cold, cold ground<br />Always think of me darling</span></em></p> <p><em><span>Say ‘yeah, there’s another good man gone down’</span></em></p> <p style="text-align:right"><span>Hugh Laurie - Six cold feet</span></p> <p style="text-align:left"><span>...spodobałaby Ci się płyta Hugh Laurie.</span></p>


13yrs

Image chosen by user

buziaki ślę do Ciebie


13yrs

Image chosen by user

Juz prawie dwa lata bez Ciebie


13yrs

Image chosen by user

nienawidze kazdego trzynastego


13yrs

Image chosen by user
<p>[']</p> <p><span>Taką drogę znaleźć muszę,</span></p> <p><span>którą jeszcze nie szedł nikt.</span></p> <p><span>Taką drogę, którą tylko, </span></p> <p><span>będziesz chodzić ze mną Ty, </span></p> <p><span>tylko Ty, tylko Ty,</span></p> <p><span>Może dzisiaj jeszcze, </span></p> <p><span>pójdziemy nią, jeśli zechcesz Ty.<br /></span></p>


13yrs

Image chosen by user

pustka.


13yrs

Image chosen by user

mam nowy rower, wiesz.


13yrs

Image chosen by user

Katarzyna Gartmann


13yrs

Image chosen by user

Na rocznicę Waszego ślubu


13yrs

Image chosen by user

Irmina


13yrs

Image chosen by user

Irmina


13yrs

Image chosen by user

RIP


14yrs

Image chosen by user
<p>Placze dzis caly dzien jak ten deszcz, ze Ciebie juz nie ma</p> <p>Placze dzis caly dzien jak ten deszcz, ze Ciebie juz nie ma</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Nie przestaje boleć</p> <p>Mówią whisky to nie wszystko,</p> <p>można bez niej żyć,</p> <p>lecz nie wiedzą o tym ludzie,</p> <p>Że najgorzej w życiu to...,</p> <p>To samotnym być, to samotnym być</p>


14yrs

Image chosen by user

Smutno i boli. K.


14yrs

End of content

No more pages to load