Ryszard Śnieżko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.02.2023
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.02.2023
Dziennik Bałtycki
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł
Ryszard Śnieżko
Radny Miasta Gdańska w kadencji 1998-2002,
wielki miłośnik Gdańska,
zaangażowany w życie dzielnicy Stogi.
Społecznik i prezes
Towarzystwa Przyjaciół Grodna i Wilna „Osobista” w Gdańsku.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Przyjaciołom
składają
Aleksandra Dulkiewicz
prezydent Gdańska
oraz
Agnieszka Owczarczak
przewodnicząca Rady Miasta Gdańska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wieslawa Mielcarek
3 l