Ryszard Śnieżko
This was published in the following publications on 27.02.2023:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 27.02.2023:
Dziennik Bałtycki
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł
Ryszard Śnieżko
Radny Miasta Gdańska w kadencji 1998-2002,
wielki miłośnik Gdańska,
zaangażowany w życie dzielnicy Stogi.
Społecznik i prezes
Towarzystwa Przyjaciół Grodna i Wilna „Osobista” w Gdańsku.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Przyjaciołom
składają
Aleksandra Dulkiewicz
prezydent Gdańska
oraz
Agnieszka Owczarczak
przewodnicząca Rady Miasta Gdańska
End of content
No more pages to load
Wieslawa Mielcarek
3yrs