Barbara Łuszpińska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2022
Gazeta Wrocławska

Z wielkim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o odejściu
Pani Doktor
Barbary
Łuszpińskiej-
-Umińskiej
Pozostanie w naszej pamięci na zawsze
jako wybitny lekarz,
nauczyciel wielu pokoleń psychiatrów,
osoba uczciwa, koleżeńska i oddana pacjentom.
Łączymy się w bólu
z Rodziną
i Wszystkimi, którym była bliska.
Zarząd, Dyrekcja oraz Pracownicy
„Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego”.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Pani Doktor Basiu dziękuję .... spoczywaj w pokoju

Ewa pacjentka


8 mies.

Basiu, dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie zrobiłaś! Twoje odejście było dla mnie prawdziwym szokiem. Spoczywaj w pokoju, kochana!

Marzena


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo pomogła mi w życiu,odpoczywaj w spokoju

Waldemar Koscielniak


1 r

Bardzo przykra wiadomość. Pani doktor pomogła mi, jako młodej dziewczynie, po chorobie i śmierci taty. Ogromny szacunek.

Joanna


2 l

Pani doktor była bardzo empatyczna i życzliwa osoba. Zawsze wspierała i wysłuchiwała bez oceniania. Bardzo mi przykro że już nie jej nie ma.

Kamila była pacjentka


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Barbara Łuszpińska-Umińska

Barbara Pacjentka


2 l

cudowna osoba pełna empatii bardzo mi pomogła niech spoczywa w spokoiu

maria brzyska


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję że byłaś Pani Barbaro

Maciej Sadowski


2 l

Zawsze będę pamiętać

Mirosława Andrzejewska


3 l

Niech odpoczywa w spokoju moja wspaniała Pani doktor, dziękuję za wszystko

Wdzięczny Pacjent


3 l

Wspaniała doktor która pomogła setkom ludzi. Mądra i.dobra Piękna kobieta. Wykończyły ją stosunki w naszym kraju

Barba


3 l

Śpij w spokoju ..szybko odeszłaś..

Bożena


3 l

Pani doktor była wspaniałym człowiekiem, bardzo mi smutno i żal że tak szybko odeszła.Była pacjenta Urszula

Urszula Ceglecka


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia