Piotra Rusinka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2023
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Kolegi
Piotra Rusinka
Radcy Prawnego Urzędu Miasta Gdyni.
Zapamiętamy Piotra jako człowieka pracowitego, pomocnego i kompetentnego,
o wielkiej wiedzy i szerokich zainteresowaniach.

Rodzinie i Bliskim
składamy
najszczersze kondolencje
Joanna ZielińskaPracownicyWojciech Szczurek
Przewodnicząca Urzędu MiastaPrezydent
Rady Miasta GdyniGdyniGdyni

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
To nie prawda że czas szybko goi rany ale jednak może odrobinę złagodzić ból . Myślę ,że pan Piotr znalazł spokój

Kasia


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Oliwia


2 l

Jest mi ogromnie przykro z powodu śmierci Twojego męża. Wiem,że słowa nie są w stanie wyrazić, jak bardzo Ci współczuję....Łączę się z Tobą w żalu Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na moją pomoc i wsparcie.

Ewelina


2 l

Kochana Amando, składam Ci najszczersze kondolencje z powodu śmierci Twojego męża. Wiem, że w ostatnich miesiącach jego życia spędzałaś każdy dzień u jego boku, poświęcając swój czas, aby móc troszczyć się o niego i pielęgnować go. Twój mąż z pewnością to doceniał, tak, jak doceniał każdy dzień spędzony u Twego boku. Choć odszedł, Wasza miłość nigdy nie zniknie z tego świata – mam nadzieję, że znajdziesz otuchę w tej myśli , jestem sercem i myślami razem z Tobą.Kochana , nie cierpią Ci , którzy odeszli tylko Ci którzy zostali , chciałabym , abyś mogła trwać tutaj dalej i dzielić się swoją wiedzą, mądrością i pięknem z nami …

Alina Grzenkowicz


2 l

Piotr, zostawiłeś po sobie wiele wspomień, które będą towarzyszyły mi na zawsze. Twoje opowieści na różne tematy, będące wynikiem wiedzy, wspólne rozgrywki w tenisa, czy porady w pracy zawodowej. Kiedyś wszyscy się spotkamy i myślę, że tematów do rozmów nie zabraknie. Wyrazy głębokiego współczucia dla Twojej żony Amandy.

Wojtek


3 l

Tęsknimy [*]

Lila


3 l

Kochana Pani Amando, bardzo mocno przytulam. Niech światło Wiary, Nadziei i Miłości rozpali serce na nowe i przyniesie ukojenie duszy. Niech myśl o spotkaniu gdzieś tam pomaga w codzienności.

Justyna


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przesyłam dla Pana Żony kondolencje oraz słowa otuchy. Wierzę, że Pan dalej tu jest, tylko w formie duchowej.

Kamila


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochanie żyjesz w sercu Twojej Kotusi.

Amanda


3 l

Wyrazy Współczucia

Dominika


3 l

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci” Wisława Szymborska Wyrazy współczucia dla rodziny. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Dorota


3 l

Piotrze. Ciężko pisać, kiedy już nie można Ciebie usłyszeć. Dziękuję Ci za bezinteresowną pomoc oraz wielogodzinne rozmowy w których z pasją przekazywałeś swoją rozległą wiedzę. Byłeś dobrym człowiekiem. Żal, że już Ciebie z nami nie ma. Do zobaczenia

Tomek


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najszczersze kondolencje

Student


3 l

Byłeś wspaniałym mężem, synem, dla nas kumplem, a dla wielu uczynnym i pomocnym człowiekiem, który konsekwentnie dążył do celu. Podziwialiśmy to w Tobie. Jeszcze we wrześniu byliśmy pełni nadziei, kiedy spotkaliśmy się u Przemka. Byliśmy pod wrażeniem, jak dzielnie stawiałeś czoła temu, co okazało się nieuchronne. Nie przypuszczaliśmy, że tak szybko będziemy musieli się pożegnać. Czy śmierć to koniec czy początek? Jeden z mistrzów Zen powiedział: „Życie powstaje z życia i do życia powraca”. Do zobaczenia, Piotrze… gdzieś i kiedyś znowu się spotkamy, my, paczka kumpli z Cartoon Clubu (Randy, Przemek, Tomek, Grzechu i Ty).

Grzegorz


3 l

Piotrze, mam nadzieję, że tam, gdzie jesteś masz oddanych słuchaczy, którzy z zapartym tchem chłoną Twoje historyczne (i nie tylko) opowieści. Nam ich brakuje, bez Ciebie zrobiło się dziwnie cicho…Do zobaczenia!

Ania


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szczere wyrazy współczucia

Hanna ,Leszek


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
kocham Cię

Amanda Rusinek


3 l

Są pożegnania na które nigdy nie jesteśmy gotowi

Agnieszka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Daniel


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w naszych sercach - Teściowie

Maria Machola


3 l

Mój wspaniały Zięć, nigdy Cię nie zapomnę.

Maria Machola


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteś światłem mojego życia

Amanda Rusinek


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia