Piotra Rusinka

This was published in the following publications on 19.01.2023:
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Kolegi
Piotra Rusinka
Radcy Prawnego Urzędu Miasta Gdyni.
Zapamiętamy Piotra jako człowieka pracowitego, pomocnego i kompetentnego,
o wielkiej wiedzy i szerokich zainteresowaniach.

Rodzinie i Bliskim
składamy
najszczersze kondolencje
Joanna ZielińskaPracownicyWojciech Szczurek
Przewodnicząca Urzędu MiastaPrezydent
Rady Miasta GdyniGdyniGdyni

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
To nie prawda że czas szybko goi rany ale jednak może odrobinę złagodzić ból . Myślę ,że pan Piotr znalazł spokój

Kasia


2yrs

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Oliwia


2yrs

Jest mi ogromnie przykro z powodu śmierci Twojego męża. Wiem,że słowa nie są w stanie wyrazić, jak bardzo Ci współczuję....Łączę się z Tobą w żalu Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na moją pomoc i wsparcie.

Ewelina


2yrs

Kochana Amando, składam Ci najszczersze kondolencje z powodu śmierci Twojego męża. Wiem, że w ostatnich miesiącach jego życia spędzałaś każdy dzień u jego boku, poświęcając swój czas, aby móc troszczyć się o niego i pielęgnować go. Twój mąż z pewnością to doceniał, tak, jak doceniał każdy dzień spędzony u Twego boku. Choć odszedł, Wasza miłość nigdy nie zniknie z tego świata – mam nadzieję, że znajdziesz otuchę w tej myśli , jestem sercem i myślami razem z Tobą.Kochana , nie cierpią Ci , którzy odeszli tylko Ci którzy zostali , chciałabym , abyś mogła trwać tutaj dalej i dzielić się swoją wiedzą, mądrością i pięknem z nami …

Alina Grzenkowicz


2yrs

Piotr, zostawiłeś po sobie wiele wspomień, które będą towarzyszyły mi na zawsze. Twoje opowieści na różne tematy, będące wynikiem wiedzy, wspólne rozgrywki w tenisa, czy porady w pracy zawodowej. Kiedyś wszyscy się spotkamy i myślę, że tematów do rozmów nie zabraknie. Wyrazy głębokiego współczucia dla Twojej żony Amandy.

Wojtek


3yrs

Tęsknimy [*]

Lila


3yrs

Kochana Pani Amando, bardzo mocno przytulam. Niech światło Wiary, Nadziei i Miłości rozpali serce na nowe i przyniesie ukojenie duszy. Niech myśl o spotkaniu gdzieś tam pomaga w codzienności.

Justyna


3yrs

Image chosen by user
Przesyłam dla Pana Żony kondolencje oraz słowa otuchy. Wierzę, że Pan dalej tu jest, tylko w formie duchowej.

Kamila


3yrs

Image chosen by user
Kochanie żyjesz w sercu Twojej Kotusi.

Amanda


3yrs

Wyrazy Współczucia

Dominika


3yrs

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci” Wisława Szymborska Wyrazy współczucia dla rodziny. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Dorota


3yrs

Piotrze. Ciężko pisać, kiedy już nie można Ciebie usłyszeć. Dziękuję Ci za bezinteresowną pomoc oraz wielogodzinne rozmowy w których z pasją przekazywałeś swoją rozległą wiedzę. Byłeś dobrym człowiekiem. Żal, że już Ciebie z nami nie ma. Do zobaczenia

Tomek


3yrs

Image chosen by user
Najszczersze kondolencje

Student


3yrs

Byłeś wspaniałym mężem, synem, dla nas kumplem, a dla wielu uczynnym i pomocnym człowiekiem, który konsekwentnie dążył do celu. Podziwialiśmy to w Tobie. Jeszcze we wrześniu byliśmy pełni nadziei, kiedy spotkaliśmy się u Przemka. Byliśmy pod wrażeniem, jak dzielnie stawiałeś czoła temu, co okazało się nieuchronne. Nie przypuszczaliśmy, że tak szybko będziemy musieli się pożegnać. Czy śmierć to koniec czy początek? Jeden z mistrzów Zen powiedział: „Życie powstaje z życia i do życia powraca”. Do zobaczenia, Piotrze… gdzieś i kiedyś znowu się spotkamy, my, paczka kumpli z Cartoon Clubu (Randy, Przemek, Tomek, Grzechu i Ty).

Grzegorz


3yrs

Piotrze, mam nadzieję, że tam, gdzie jesteś masz oddanych słuchaczy, którzy z zapartym tchem chłoną Twoje historyczne (i nie tylko) opowieści. Nam ich brakuje, bez Ciebie zrobiło się dziwnie cicho…Do zobaczenia!

Ania


3yrs

Image chosen by user
Szczere wyrazy współczucia

Hanna ,Leszek


3yrs

Image chosen by user
kocham Cię

Amanda Rusinek


3yrs

Są pożegnania na które nigdy nie jesteśmy gotowi

Agnieszka


3yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Daniel


3yrs

Image chosen by user
Na zawsze w naszych sercach - Teściowie

Maria Machola


3yrs

Mój wspaniały Zięć, nigdy Cię nie zapomnę.

Maria Machola


3yrs

Image chosen by user
Jesteś światłem mojego życia

Amanda Rusinek


3yrs

End of content

No more pages to load