Jolanta Łaniewska-Tauer

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2023
Express Bydgoski

Żyłaś dla nas i dla innych - kochaliśmy Cię wszyscy
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 28 października 2023 roku
odeszła od nas kochana Mama, Siostra, Ciocia i Babcia
Jolanta
Łaniewska-Tauer
lat 73
Pogrzeb odbędzie się 4 listopada o godz. 12.00
na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej.
W smutku pogrążeni
Syn z Rodziną i Rodzeństwo z Rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Dziękuję Pani Jolu,pomagała Pani odważnie kobietom,głosząc prawdę. Wielka psycholog i wielki człowiek

Joanna


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dopiero dziś dowiedziałam się o śmierci Pani Joli . Pani Jolu chciałam podziękować dzięki Pani pracy zaangażowaniu , bezinteresownej pomocy , wygrałam życie , rodzinę, dzięki Pani podniosłam się z każdego upadku . Dziękuję. Zostanie Pani na zawsze moim sercu . Serce mi pękło na milion kawałków. Spoczywaj w pokoju

P


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anioł który nas uczył stanąć na nogi i otworzyć oczy na świat.

Mirka Braun


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochający Człowiek o złotym dobry sercu jeszcze raz dziękuje za wszystko.

Mirka Braun


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wrazy spółczucia dla rodziny zawsze zostanie Pani w moim sercu dziękuje za wsparcie i duża pomoc Pani potrafila dotrzeć do mojego serca.

Mirka Braun


2 l

Ból i rozpacz, który dzisiaj przeżywam jest nie do opisania;( Umawiałyśmy się na spotkanie... obiecała mi Pani że spotkamy się pod koniec... listopadaczekalam z utesknieniem.... Dzisiaj zamiast tego przezywam ogromną pustkę niedowierzanie niemoc...łzy cały dzień samoistnie lecą po policzkach...​pozost​awiła Pani w moim sercu ogromną pustkę, która nigdy nie da się niczym zastąpić. Zrobiła Pani tyle dobrego.. dlaczego

AK


2 l

Dziękuję Pani Jolu za pomoc w mojej trudnej drodze....

Elżbieta Jurgowiak


2 l

Pani Jolu... Dziękuję za uśmiech, ciepło, dobre słowo i elegancję, którą Pani emanowała.

A.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pani Jolu, na zawsze w moim sercu, dziękuję za wszystko

A


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pani Jolu. Dziękuję za pomoc i wsparcie...za wszystko.

K.


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia