Adolf GUBERNAT
This was published in the following publications on 31.12.2025:
Nowiny
This was published in the following publications on 31.12.2025:
Nowiny
Pragnę wyrazić ogromny żal i smutek po śmierci
Adolfa Gubernata
twórcy i dyrektora IV LO w Rzeszowie,
wybitną postać i „dobrego ducha” także „mojego” Liceum,
Radnego Miasta Rzeszowa II, III, IV i V kadencji,
człowieka zaangażowanego w rozwój kultury i edukacji,
ofiarnie działającego na rzecz Rzeszowa
i całego Podkarpacia.
Rodzinę i Przyjaciół Zmarłego
proszę o przyjęcie z głębi serca płynących
wyrazów współczucia i bólu.
Zapewniam o pamięci i wsparciu
w tych trudnych dla Państwa chwilach.
Prezydent Miasta Rzeszowa
Konrad Fijołek
End of content
No more pages to load
Gienek Eberbach, Rocznik 1971 IVLO
5mos
BB
5mos