Adolf GUBERNAT

This was published in the following publications on 31.12.2025:
Nowiny

Pragnę wyrazić ogromny żal i smutek po śmierci
Adolfa Gubernata
twórcy i dyrektora IV LO w Rzeszowie,
wybitną postać i „dobrego ducha” także „mojego” Liceum,
Radnego Miasta Rzeszowa II, III, IV i V kadencji,
człowieka zaangażowanego w rozwój kultury i edukacji,
ofiarnie działającego na rzecz Rzeszowa
i całego Podkarpacia.
Rodzinę i Przyjaciół Zmarłego
proszę o przyjęcie z głębi serca płynących
wyrazów współczucia i bólu.
Zapewniam o pamięci i wsparciu
w tych trudnych dla Państwa chwilach.
Prezydent Miasta Rzeszowa
Konrad Fijołek

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pan Dyrektor Gubernat byl wyjatkowo porzadnym i sprawiedliwym nauczycielem i dyrekorem - pozwolil mi zyc (a bylem bardzo niepokornym uczniem) i reprezentwowac i IV i I Liceum w roznych tam olimpiadach, konkursach czy zawodach sportowych. Do innych dyrektorow nie mialem takiego szczescia i nie wspominam ich tak dobrze. Kiedy ostani raz sie widzielismy na 50-lecie IV LO w 2021, nie przypuszczalem ze to nasze ostatnie spotkanie. Niestety wykruszamy sie. Czesc Jego Pamieci!

Gienek Eberbach, Rocznik 1971 IVLO


5mos

Image chosen by user
Piękny,Mądry,Dobry..​​. Żal....

BB


5mos

End of content

No more pages to load