Iwona Ślęzak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2024
Dziennik Bałtycki

Z przykrością i niedowierzaniem dowiedzieliśmy się

o odejściu Naszej Koleżanki

Doktor

Iwony Ślęzak

Była Ona Wysoce Cenionym Lekarzem

w naszym Szpitalu.

Posiadała ogromną wiedzę i potrafiła ją wykorzystać.

Była osobą serdeczną i pomocną.

Będzie nam bardzo brakowało Jej obecności wśród nas.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci

jako wspaniały Człowiek i wybitny specjalista.

Z głębokim żalem pragniemy złożyć

nasze wyrazy współczucia

Mężowi, Synowi i Całej Rodzinie

Koleżanki i Koledzy Pracownicy

Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj mija rok.....

Spoczywaj w pokoju


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj Twoje Imieniny Pamiętamy.......

Koleżanki z pracy


1 r

Leczyła mnie

Były pacjent


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż nie mogę uwierzyć..... Spoczywaj w pokoju

Koleżanka


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odpoczywaj.

Zofia Golc.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy o Tobie

Koleżanki i Koledzy, Pracownicy z WSP


1 r

Zawsze będę pamiętać

Pacjentka


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie wierzę. Nie potrafię. Ponad 20 lat razem …Dziękuję za wszystko.

Edyta


1 r

Iwonka na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.

Krystyna Ćwirko


1 r

Do zobaczenia później.

Dryjański Krzysztof


1 r

„Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi” Doktor Iwona Ślęzak całą swoją karierę zawodową związała z Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym im prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku. Bezpośrednio po ukończeniu studiów w Akademii Medycznej w Gdańsku w 1990 roku, zatrudniła się w szpitalu w charakterze lekarza stażysty. Staż podyplomowy odbyła w szpitalu na Zaspie. Po ukończeniu stażu podyplomowego powróciła do pracy w WSP pełniąc kolejno obowiązki młodszego asystenta, asystenta, starszego asystenta w oddziałach psychiatrycznych 19D, 19A, Oddziale Młodzieżowym 21A oraz Oddziale Odwykowym 19C. W czasie pracy uzyskiwała zawsze najwyższe oceny swoich przełożonych, podkreślających jej bardzo dobre przygotowanie teoretyczne i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji oraz życzliwy stosunek do pacjentów, bardzo dobre, koleżeńskie relacje ze współpracownikami. W 1993 roku uzyskała pierwszy stopień, a w 1999 roku drugi stopień specjalizacji w zakresie psychiatrii. Od czasu uzyskania I st. specjalizacji pełniła dodatkowo obowiązki lekarza dyżurnego Izby Przyjęć. Od 2001 roku powierzone Jej zostało stanowisko Ordynatora – początkowo Oddziału Psychiatrycznego 19D, a następnie Klinicznego Oddziału Psychiatrycznego 20A. Od 2021 roku dodatkowo pełniła obowiązki Kierownika Oddziału Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych. W trakcie swojej pracy zawodowej z dużym zaangażowaniem dzieliła się wiedzą i zdobytym doświadczeniem z liczną rzeszą młodych lekarzy przygotowujących się do wykonywania zawodu psychiatry, zarówno będąc ich kierownikiem specjalizacji, jak i podczas odbywania przez nich staży klinicznych z zakresu psychiatrii i leczenia uzależnień. Wkład pracy dydaktycznej dr Iwony Ślęzak można obserwować w działalności Jej licznych uczniów i współpracowników. Kolejnym zakresem działalności dr Iwony Ślęzak była praca w charakterze biegłego sądowego w zakresie psychiatrii. Wypełniała tę funkcję od 2004 roku w oparciu o Decyzję wydaną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku. Należy podkreślić, że obowiązki ze wszystkich obszarów aktywności zawodowej, których się podejmowała, wypełniała zgodnie z najlepszą wiedzą medyczną, pełnym zaangażowaniem, odpowiedzialnością za podejmowane decyzje oraz szczególną dbałością o dobro powierzonych Jej pacjentów. Dla koleżanek i kolegów ze szpitala była uczynna, życzliwa, pełna optymizmu, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi, zawsze gotowa udzielić wsparcia. Łączę się w głębokim smutku i żalu z Najbliższymi. „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” [Ks. Jan Twardowski]

Jędrzej Nowaczyk - Z- ca Dyrektora ds. Lecznictwa WSP


1 r

„Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi” Doktor Iwona Ślęzak całą swoją karierę zawodową związała z Wojewódzkim Szpitalem psychiatrycznym im prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku. Bezpośrednio po ukończeniu studiów w Akademii Medycznej w Gdańsku w 1990 roku, zatrudniła się w szpitalu w charakterze lekarza stażysty. Staż podyplomowy odbyła w szpitalu na Zaspie. Po ukończeniu stażu podyplomowego powróciła do pracy w WSP pełniąc kolejno obowiązki młodszego asystenta, asystenta, starszego asystenta w oddziałach psychiatrycznych 19D, 19A, Oddziale Młodzieżowym 21A oraz Oddziale Odwykowym 19C. W czasie pracy uzyskiwała zawsze najwyższe oceny swoich przełożonych, podkreślających jej bardzo dobre przygotowanie teoretyczne i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji oraz życzliwy stosunek do pacjentów, bardzo dobre, koleżeńskie relacje ze współpracownikami. W 1993 roku uzyskała pierwszy stopień, a w 1999 roku drugi stopień specjalizacji w zakresie psychiatrii. Od czasu uzyskania I st. specjalizacji pełniła dodatkowo obowiązki lekarza dyżurnego Izby Przyjęć. Od 2001 roku powierzone Jej zostało stanowisko Ordynatora – początkowo Oddziału Psychiatrycznego 19D, a następnie Klinicznego Oddziału Psychiatrycznego 20A. Od 2021 roku dodatkowo pełniła obowiązki Kierownika Oddziału Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych. W trakcie swojej pracy zawodowej z dużym zaangażowaniem dzieliła się wiedzą i zdobytym doświadczeniem z liczną rzeszą młodych lekarzy przygotowujących się do wykonywania zawodu psychiatry, zarówno będąc ich kierownikiem specjalizacji, jak i podczas odbywania przez nich staży klinicznych z zakresu psychiatrii i leczenia uzależnień. Wkład pracy dydaktycznej dr Iwony Ślęzak można obserwować w działalności Jej licznych uczniów i współpracowników. Kolejnym zakresem działalności dr Iwony Ślęzak była praca w charakterze biegłego sądowego w zakresie psychiatrii. Wypełniała tę funkcję od 2004 roku w oparciu o Decyzję wydaną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku. Należy podkreślić, że obowiązki ze wszystkich obszarów aktywności zawodowej, których się podejmowała, wypełniała zgodnie z najlepszą wiedzą medyczną, pełnym zaangażowaniem, odpowiedzialnością za podejmowane decyzje oraz szczególną dbałością o dobro powierzonych Jej pacjentów. Dla koleżanek i kolegów ze szpitala była uczynna, życzliwa, pełna optymizmu, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi, zawsze gotowa udzielić wsparcia. Łączę się w głębokim smutku i żalu z Najbliższymi. „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” [Ks. Jan Twardowski]

Jędrzej Nowaczyk Z- ca Dyrektora ds. Lecznictwa WSP


1 r

„Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi” Doktor Iwona Ślęzak całą swoją karierę zawodową związała z Wojewódzkim Szpitalem psychiatrycznym im prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku. Bezpośrednio po ukończeniu studiów w Akademii Medycznej w Gdańsku w 1990 roku, zatrudniła się w szpitalu w charakterze lekarza stażysty. Staż podyplomowy odbyła w szpitalu na Zaspie. Po ukończeniu stażu podyplomowego powróciła do pracy w WSP pełniąc kolejno obowiązki młodszego asystenta, asystenta, starszego asystenta w oddziałach psychiatrycznych 19D, 19A, Oddziale Młodzieżowym 21A oraz Oddziale Odwykowym 19C. W czasie pracy uzyskiwała zawsze najwyższe oceny swoich przełożonych, podkreślających jej bardzo dobre przygotowanie teoretyczne i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji oraz życzliwy stosunek do pacjentów, bardzo dobre, koleżeńskie relacje ze współpracownikami. W 1993 roku uzyskała pierwszy stopień, a w 1999 roku drugi stopień specjalizacji w zakresie psychiatrii. Od czasu uzyskania I st. specjalizacji pełniła dodatkowo obowiązki lekarza dyżurnego Izby Przyjęć. Od 2001 roku powierzone Jej zostało stanowisko Ordynatora – początkowo Oddziału Psychiatrycznego 19D, a następnie Klinicznego Oddziału Psychiatrycznego 20A. Od 2021 roku dodatkowo pełniła obowiązki Kierownika Oddziału Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych. W trakcie swojej pracy zawodowej z dużym zaangażowaniem dzieliła się wiedzą i zdobytym doświadczeniem z liczną rzeszą młodych lekarzy przygotowujących się do wykonywania zawodu psychiatry, zarówno będąc ich kierownikiem specjalizacji, jak i podczas odbywania przez nich staży klinicznych z zakresu psychiatrii i leczenia uzależnień. Wkład pracy dydaktycznej dr Iwony Ślęzak można obserwować w działalności Jej licznych uczniów i współpracowników. Kolejnym zakresem działalności dr Iwony Ślęzak była praca w charakterze biegłego sądowego w zakresie psychiatrii. Wypełniała tę funkcję od 2004 roku w oparciu o Decyzję wydaną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku. Należy podkreślić, że obowiązki ze wszystkich obszarów aktywności zawodowej, których się podejmowała, wypełniała zgodnie z najlepszą wiedzą medyczną, pełnym zaangażowaniem, odpowiedzialnością za podejmowane decyzje oraz szczególną dbałością o dobro powierzonych Jej pacjentów. Dla koleżanek i kolegów ze szpitala była uczynna, życzliwa, pełna optymizmu, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi, zawsze gotowa udzielić wsparcia. Łączę się w głębokim smutku i żalu z Najbliższymi. „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” [Ks. Jan Twardowski]

Jędrzej Nowaczyk Z- ca Dyrektora ds. Lecznictwa WSP


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
SPOCZYWAJ W POKOJU

Współpracownicy ze Szpitala


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z wielkim żalem i niedowierzaniem przyjęłyśmy informację o Twojej śmierci.Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Małgorzata Sulewska i Jolanta Bogusz-Brzęk


1 r

Wieczny odpoczynek …

Pacjentka


1 r

Szczere wyrazy współczucia . Przytłaczająca wiadomość . Wyjątkowa Pani dr , z cudownym " "swoim sposobem bycia ... Przytulam całą rodzinę , bliskich oraz współpracowników oddziału 20A. Niech najbliższy czas będzie dla Was łaskawy . M.M.

M.M.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z Wielkim Smutkiem Cię Żegnamy Pozostaniesz w pamięci...

Jola Ferszka-Bykowka


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest coś silniejszego od śmierci - to trwanie nieobecnych w pamięci żywych

Ala i Darek Furmańscy


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Będzie Pani zawsze w mojej pamięci

Joanna Jagiełłowicz


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż nie mogę uwierzyć

Leszek Trojanowski


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

Elzbieta i Jan Pielech


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Małgorzata Bochenek


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P.

Tadeusz Ślęzak


1 r

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia