Iwona Ślęzak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2024
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2024
Dziennik Bałtycki
Z przykrością i niedowierzaniem dowiedzieliśmy się
o odejściu Naszej Koleżanki
Doktor
Iwony Ślęzak
Była Ona Wysoce Cenionym Lekarzem
w naszym Szpitalu.
Posiadała ogromną wiedzę i potrafiła ją wykorzystać.
Była osobą serdeczną i pomocną.
Będzie nam bardzo brakowało Jej obecności wśród nas.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
jako wspaniały Człowiek i wybitny specjalista.
Z głębokim żalem pragniemy złożyć
nasze wyrazy współczucia
Mężowi, Synowi i Całej Rodzinie
Koleżanki i Koledzy Pracownicy
Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Spoczywaj w pokoju
7 mies.
Koleżanki z pracy
1 r
Były pacjent
1 r
Koleżanka
1 r
Zofia Golc.
1 r
Koleżanki i Koledzy, Pracownicy z WSP
1 r
Pacjentka
1 r
Edyta
1 r
Krystyna Ćwirko
1 r
Dryjański Krzysztof
1 r
Jędrzej Nowaczyk - Z- ca Dyrektora ds. Lecznictwa WSP
1 r
Jędrzej Nowaczyk Z- ca Dyrektora ds. Lecznictwa WSP
1 r
Jędrzej Nowaczyk Z- ca Dyrektora ds. Lecznictwa WSP
1 r
Współpracownicy ze Szpitala
1 r
Małgorzata Sulewska i Jolanta Bogusz-Brzęk
1 r
Pacjentka
1 r
M.M.
1 r
Jola Ferszka-Bykowka
1 r
Ala i Darek Furmańscy
1 r
Joanna Jagiełłowicz
1 r
Leszek Trojanowski
1 r
Elzbieta i Jan Pielech
1 r
Małgorzata Bochenek
1 r
Tadeusz Ślęzak
1 r