Iwona Ślęzak

This was published in the following publications on 04.11.2024:
Dziennik Bałtycki

Z przykrością i niedowierzaniem dowiedzieliśmy się

o odejściu Naszej Koleżanki

Doktor

Iwony Ślęzak

Była Ona Wysoce Cenionym Lekarzem

w naszym Szpitalu.

Posiadała ogromną wiedzę i potrafiła ją wykorzystać.

Była osobą serdeczną i pomocną.

Będzie nam bardzo brakowało Jej obecności wśród nas.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci

jako wspaniały Człowiek i wybitny specjalista.

Z głębokim żalem pragniemy złożyć

nasze wyrazy współczucia

Mężowi, Synowi i Całej Rodzinie

Koleżanki i Koledzy Pracownicy

Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Dzisiaj mija rok.....

Spoczywaj w pokoju


7mos

Image chosen by user
Dzisiaj Twoje Imieniny Pamiętamy.......

Koleżanki z pracy


1yr

Leczyła mnie

Były pacjent


1yr

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć..... Spoczywaj w pokoju

Koleżanka


1yr

Image chosen by user
Odpoczywaj.

Zofia Golc.


1yr

Image chosen by user
Pamiętamy o Tobie

Koleżanki i Koledzy, Pracownicy z WSP


1yr

Zawsze będę pamiętać

Pacjentka


1yr

Image chosen by user
Nie wierzę. Nie potrafię. Ponad 20 lat razem …Dziękuję za wszystko.

Edyta


1yr

Iwonka na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.

Krystyna Ćwirko


1yr

Do zobaczenia później.

Dryjański Krzysztof


1yr

„Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi” Doktor Iwona Ślęzak całą swoją karierę zawodową związała z Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym im prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku. Bezpośrednio po ukończeniu studiów w Akademii Medycznej w Gdańsku w 1990 roku, zatrudniła się w szpitalu w charakterze lekarza stażysty. Staż podyplomowy odbyła w szpitalu na Zaspie. Po ukończeniu stażu podyplomowego powróciła do pracy w WSP pełniąc kolejno obowiązki młodszego asystenta, asystenta, starszego asystenta w oddziałach psychiatrycznych 19D, 19A, Oddziale Młodzieżowym 21A oraz Oddziale Odwykowym 19C. W czasie pracy uzyskiwała zawsze najwyższe oceny swoich przełożonych, podkreślających jej bardzo dobre przygotowanie teoretyczne i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji oraz życzliwy stosunek do pacjentów, bardzo dobre, koleżeńskie relacje ze współpracownikami. W 1993 roku uzyskała pierwszy stopień, a w 1999 roku drugi stopień specjalizacji w zakresie psychiatrii. Od czasu uzyskania I st. specjalizacji pełniła dodatkowo obowiązki lekarza dyżurnego Izby Przyjęć. Od 2001 roku powierzone Jej zostało stanowisko Ordynatora – początkowo Oddziału Psychiatrycznego 19D, a następnie Klinicznego Oddziału Psychiatrycznego 20A. Od 2021 roku dodatkowo pełniła obowiązki Kierownika Oddziału Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych. W trakcie swojej pracy zawodowej z dużym zaangażowaniem dzieliła się wiedzą i zdobytym doświadczeniem z liczną rzeszą młodych lekarzy przygotowujących się do wykonywania zawodu psychiatry, zarówno będąc ich kierownikiem specjalizacji, jak i podczas odbywania przez nich staży klinicznych z zakresu psychiatrii i leczenia uzależnień. Wkład pracy dydaktycznej dr Iwony Ślęzak można obserwować w działalności Jej licznych uczniów i współpracowników. Kolejnym zakresem działalności dr Iwony Ślęzak była praca w charakterze biegłego sądowego w zakresie psychiatrii. Wypełniała tę funkcję od 2004 roku w oparciu o Decyzję wydaną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku. Należy podkreślić, że obowiązki ze wszystkich obszarów aktywności zawodowej, których się podejmowała, wypełniała zgodnie z najlepszą wiedzą medyczną, pełnym zaangażowaniem, odpowiedzialnością za podejmowane decyzje oraz szczególną dbałością o dobro powierzonych Jej pacjentów. Dla koleżanek i kolegów ze szpitala była uczynna, życzliwa, pełna optymizmu, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi, zawsze gotowa udzielić wsparcia. Łączę się w głębokim smutku i żalu z Najbliższymi. „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” [Ks. Jan Twardowski]

Jędrzej Nowaczyk - Z- ca Dyrektora ds. Lecznictwa WSP


1yr

„Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi” Doktor Iwona Ślęzak całą swoją karierę zawodową związała z Wojewódzkim Szpitalem psychiatrycznym im prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku. Bezpośrednio po ukończeniu studiów w Akademii Medycznej w Gdańsku w 1990 roku, zatrudniła się w szpitalu w charakterze lekarza stażysty. Staż podyplomowy odbyła w szpitalu na Zaspie. Po ukończeniu stażu podyplomowego powróciła do pracy w WSP pełniąc kolejno obowiązki młodszego asystenta, asystenta, starszego asystenta w oddziałach psychiatrycznych 19D, 19A, Oddziale Młodzieżowym 21A oraz Oddziale Odwykowym 19C. W czasie pracy uzyskiwała zawsze najwyższe oceny swoich przełożonych, podkreślających jej bardzo dobre przygotowanie teoretyczne i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji oraz życzliwy stosunek do pacjentów, bardzo dobre, koleżeńskie relacje ze współpracownikami. W 1993 roku uzyskała pierwszy stopień, a w 1999 roku drugi stopień specjalizacji w zakresie psychiatrii. Od czasu uzyskania I st. specjalizacji pełniła dodatkowo obowiązki lekarza dyżurnego Izby Przyjęć. Od 2001 roku powierzone Jej zostało stanowisko Ordynatora – początkowo Oddziału Psychiatrycznego 19D, a następnie Klinicznego Oddziału Psychiatrycznego 20A. Od 2021 roku dodatkowo pełniła obowiązki Kierownika Oddziału Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych. W trakcie swojej pracy zawodowej z dużym zaangażowaniem dzieliła się wiedzą i zdobytym doświadczeniem z liczną rzeszą młodych lekarzy przygotowujących się do wykonywania zawodu psychiatry, zarówno będąc ich kierownikiem specjalizacji, jak i podczas odbywania przez nich staży klinicznych z zakresu psychiatrii i leczenia uzależnień. Wkład pracy dydaktycznej dr Iwony Ślęzak można obserwować w działalności Jej licznych uczniów i współpracowników. Kolejnym zakresem działalności dr Iwony Ślęzak była praca w charakterze biegłego sądowego w zakresie psychiatrii. Wypełniała tę funkcję od 2004 roku w oparciu o Decyzję wydaną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku. Należy podkreślić, że obowiązki ze wszystkich obszarów aktywności zawodowej, których się podejmowała, wypełniała zgodnie z najlepszą wiedzą medyczną, pełnym zaangażowaniem, odpowiedzialnością za podejmowane decyzje oraz szczególną dbałością o dobro powierzonych Jej pacjentów. Dla koleżanek i kolegów ze szpitala była uczynna, życzliwa, pełna optymizmu, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi, zawsze gotowa udzielić wsparcia. Łączę się w głębokim smutku i żalu z Najbliższymi. „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” [Ks. Jan Twardowski]

Jędrzej Nowaczyk Z- ca Dyrektora ds. Lecznictwa WSP


1yr

„Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi” Doktor Iwona Ślęzak całą swoją karierę zawodową związała z Wojewódzkim Szpitalem psychiatrycznym im prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku. Bezpośrednio po ukończeniu studiów w Akademii Medycznej w Gdańsku w 1990 roku, zatrudniła się w szpitalu w charakterze lekarza stażysty. Staż podyplomowy odbyła w szpitalu na Zaspie. Po ukończeniu stażu podyplomowego powróciła do pracy w WSP pełniąc kolejno obowiązki młodszego asystenta, asystenta, starszego asystenta w oddziałach psychiatrycznych 19D, 19A, Oddziale Młodzieżowym 21A oraz Oddziale Odwykowym 19C. W czasie pracy uzyskiwała zawsze najwyższe oceny swoich przełożonych, podkreślających jej bardzo dobre przygotowanie teoretyczne i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji oraz życzliwy stosunek do pacjentów, bardzo dobre, koleżeńskie relacje ze współpracownikami. W 1993 roku uzyskała pierwszy stopień, a w 1999 roku drugi stopień specjalizacji w zakresie psychiatrii. Od czasu uzyskania I st. specjalizacji pełniła dodatkowo obowiązki lekarza dyżurnego Izby Przyjęć. Od 2001 roku powierzone Jej zostało stanowisko Ordynatora – początkowo Oddziału Psychiatrycznego 19D, a następnie Klinicznego Oddziału Psychiatrycznego 20A. Od 2021 roku dodatkowo pełniła obowiązki Kierownika Oddziału Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych. W trakcie swojej pracy zawodowej z dużym zaangażowaniem dzieliła się wiedzą i zdobytym doświadczeniem z liczną rzeszą młodych lekarzy przygotowujących się do wykonywania zawodu psychiatry, zarówno będąc ich kierownikiem specjalizacji, jak i podczas odbywania przez nich staży klinicznych z zakresu psychiatrii i leczenia uzależnień. Wkład pracy dydaktycznej dr Iwony Ślęzak można obserwować w działalności Jej licznych uczniów i współpracowników. Kolejnym zakresem działalności dr Iwony Ślęzak była praca w charakterze biegłego sądowego w zakresie psychiatrii. Wypełniała tę funkcję od 2004 roku w oparciu o Decyzję wydaną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku. Należy podkreślić, że obowiązki ze wszystkich obszarów aktywności zawodowej, których się podejmowała, wypełniała zgodnie z najlepszą wiedzą medyczną, pełnym zaangażowaniem, odpowiedzialnością za podejmowane decyzje oraz szczególną dbałością o dobro powierzonych Jej pacjentów. Dla koleżanek i kolegów ze szpitala była uczynna, życzliwa, pełna optymizmu, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi, zawsze gotowa udzielić wsparcia. Łączę się w głębokim smutku i żalu z Najbliższymi. „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” [Ks. Jan Twardowski]

Jędrzej Nowaczyk Z- ca Dyrektora ds. Lecznictwa WSP


1yr

Image chosen by user
SPOCZYWAJ W POKOJU

Współpracownicy ze Szpitala


1yr

Image chosen by user
Z wielkim żalem i niedowierzaniem przyjęłyśmy informację o Twojej śmierci.Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Małgorzata Sulewska i Jolanta Bogusz-Brzęk


1yr

Wieczny odpoczynek …

Pacjentka


1yr

Szczere wyrazy współczucia . Przytłaczająca wiadomość . Wyjątkowa Pani dr , z cudownym " "swoim sposobem bycia ... Przytulam całą rodzinę , bliskich oraz współpracowników oddziału 20A. Niech najbliższy czas będzie dla Was łaskawy . M.M.

M.M.


1yr

Image chosen by user
Z Wielkim Smutkiem Cię Żegnamy Pozostaniesz w pamięci...

Jola Ferszka-Bykowka


1yr

Image chosen by user
Jest coś silniejszego od śmierci - to trwanie nieobecnych w pamięci żywych

Ala i Darek Furmańscy


1yr

Image chosen by user
Będzie Pani zawsze w mojej pamięci

Joanna Jagiełłowicz


1yr

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć

Leszek Trojanowski


1yr

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

Elzbieta i Jan Pielech


1yr

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Małgorzata Bochenek


1yr

Image chosen by user
R.I.P.

Tadeusz Ślęzak


1yr

End of content

No more pages to load