Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.04.2026
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.04.2026
Nowosci
Z głębokim smutkiem żegnamy
ś+p
Emilię Sobiecką
nauczycielkę chemii
w I Liceum Ogólnokształcącym w Toruniu.
Oddana wychowawczyni młodzieży,
niezwykle lubiana i zaangażowana,
na zawsze pozostanie w pamięci uczniów,
nauczycieli i współpracowników.
Odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej,
chlubnie wpisała się
w najlepsze tradycje oświatowe Torunia.
Pogrążonej w żałobie
Rodzinie, Bliskim
oraz
społeczności szkolnej
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
Prezydent
Miasta Torunia
Paweł Gulewski
Przewodniczący
Rady Miasta Torunia
Łukasz Walkusz
wraz z Radnymi Miasta Torunia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia