Z glebokim
This was published in the following publications on 27.04.2026:
Nowosci
This was published in the following publications on 27.04.2026:
Nowosci
Z głębokim smutkiem żegnamy
ś+p
Emilię Sobiecką
nauczycielkę chemii
w I Liceum Ogólnokształcącym w Toruniu.
Oddana wychowawczyni młodzieży,
niezwykle lubiana i zaangażowana,
na zawsze pozostanie w pamięci uczniów,
nauczycieli i współpracowników.
Odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej,
chlubnie wpisała się
w najlepsze tradycje oświatowe Torunia.
Pogrążonej w żałobie
Rodzinie, Bliskim
oraz
społeczności szkolnej
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
Prezydent
Miasta Torunia
Paweł Gulewski
Przewodniczący
Rady Miasta Torunia
Łukasz Walkusz
wraz z Radnymi Miasta Torunia
End of content
No more pages to load