Władysława Kuźma

This was published in the following publications on 03.11.2023:
Dziennik Polski

Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać,
nadal byłabyś z nami...

ś+p
Władysława Kuźma
Najukochańsza Mama, Babcia, Siostra i Ciocia
Zgasła nagle i niespodziewanie
w dniu 26 października 2023 roku, w wieku 86 lat.
Przez ponad 7 lat toczyła codzienną heroiczną walkę
z bólem, cierpieniem i niezawinionym kalectwem.
Osoba niezwykle cicha i spokojna, która całe życie
spędziła służąc innym. Nawet w latach cierpienia
- przykuta do łóżka - służyła radą i wsparciem, zawierzając wszystkie sprawy Panu Bogu i Matce Przenajświętszej.
Msza święta przy Zmarłej odbędzie się w poniedziałek
6 listopada o godz. 11.00 w Kościele Najświętszego Salwatora w Krakowie, po czym o godz. 13.00 nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarzu na Woli Duchackiej.
O czym zawiadamiają pogrążone w smutku
Córki, Wnuki, Siostra i Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Najlepsi odchodzą jako pierwsi... Wieczne odpoczywanie racz Ci dać Panie....

Piotr


2yrs

Image chosen by user
Droga Pani Władziu, niech Pani spoczywa w pokoju. Niech Pani zawsze będzie przy swoich bliskich, którzy tyle lat tak o Panią walczyli. Sprawiedliwości stanie się za dość, wierzymy w to...

Stanisława W.


2yrs

Tak bardzo chciałaś żyć. Mimo trudności i ciągłego bólu. Nigdy się nie skarżyłaś na swój niezawiniony los. Znosiłaś w pokorze cierpienie i odpuściłaś tym, którzy Cię do tego doprowadzili. Teraz już pewnie jesteś w niebie, bo tyle ludzi dobrego serca modli się za Ciebie. Skończyła się Twoja męka. Dla innych dopiero zaczyna się udręka.

Zofia M.C.


2yrs

Image chosen by user
Moja Kochana Babciu, tak bardzo pusto bez Ciebie...

Jan


2yrs

Image chosen by user
Władeczko, będzie nam Cię bardzo brakować. Tam teraz przynajmniej możesz chodzić, bez kul, bez chodzika. Szkoda, że nie doczekałaś się zadośćuczynienia za ten cały ból i Twoje cierpienie. Wieczne odpoczywanie racz Ci dać Panie...

Andrzej


2yrs

Image chosen by user
Pani Władziu, jaka wielka strata. Była Pani bardzo dzielna. Tyle cierpienia i bólu w tych ostatnich latach... Niech Pani ziemia lekką będzie.

Anna Karska


2yrs

End of content

No more pages to load