Kazimierz Kalwaczyński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.08.2024
Nowosci

„Ja Jestem Zmartwychwstanie i Życie,
Kto we Mnie wierzy, nie umrze na wieki”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 7 sierpnia 2024 roku zasnął w Bogu
najdroższy Mąż, kochany Tata i Dziadek

ś+p
Kazimierz Kalwaczyński
lat 81
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek 13 sierpnia 2024 roku o godz. 11.30 modlitwą różańcową, która zostanie odmówiona w kościele pw. Św. Jakuba Apostoła. O godz. 12.00 w kościele zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym
przy ul. Antczaka (od parkingu).
Pogrążona w smutkuRODZINA

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Droga Ciociu Krysiu, Drodzy Najbliżsi. Z głębokim żalem przyjęłam wiadomość o odejściu najcudowniejszego wujka, człowieka o złotym sercu i niezwykłej łagodności. Choć od dłuższego czasu nie mogłam być przy nim, zawsze był w moich myślach i sercu, a wspomnienia o nim przynoszą mi ciepło i spokój.Wujek był osobą wyjątkową, pełną ciepła, życzliwości. Jego niekonfliktowy charakter i umiejętność słuchania sprawiały, że każdy, kto go spotkał, czuł się przy nim bezpiecznie i akceptowany. To były cechy, które budowały mosty, nawet tam, gdzie wydawało się, że jest przepaść.Wiem, że teraz nie ma go już z nami, ale jego duch pozostanie na zawsze obecny, w naszych sercach i wspomnieniach. Choć nie mogłam być przy nim tak często, jak bym chciała, to jego ciepło zawsze mnie otaczało, niezależnie od odległości.Łączę się z Wami w bólu i smutku. Wierzę, że wujek znalazł spokój i że będzie Was strzegł z góry, tak jak robił to przez całe życie tutaj na ziemi.Z wyrazami głębokiego współczucia Monika Zwiń

Monika Nierebinska


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bolesna wiadomość

Alicja Wożniak


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny. Zawsze będę pamiętać.

Piotr Figiel


1 r

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia