Kazimierz Kalwaczyński

This was published in the following publications on 09.08.2024:
Nowosci

„Ja Jestem Zmartwychwstanie i Życie,
Kto we Mnie wierzy, nie umrze na wieki”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 7 sierpnia 2024 roku zasnął w Bogu
najdroższy Mąż, kochany Tata i Dziadek

ś+p
Kazimierz Kalwaczyński
lat 81
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek 13 sierpnia 2024 roku o godz. 11.30 modlitwą różańcową, która zostanie odmówiona w kościele pw. Św. Jakuba Apostoła. O godz. 12.00 w kościele zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym
przy ul. Antczaka (od parkingu).
Pogrążona w smutkuRODZINA

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Droga Ciociu Krysiu, Drodzy Najbliżsi. Z głębokim żalem przyjęłam wiadomość o odejściu najcudowniejszego wujka, człowieka o złotym sercu i niezwykłej łagodności. Choć od dłuższego czasu nie mogłam być przy nim, zawsze był w moich myślach i sercu, a wspomnienia o nim przynoszą mi ciepło i spokój.Wujek był osobą wyjątkową, pełną ciepła, życzliwości. Jego niekonfliktowy charakter i umiejętność słuchania sprawiały, że każdy, kto go spotkał, czuł się przy nim bezpiecznie i akceptowany. To były cechy, które budowały mosty, nawet tam, gdzie wydawało się, że jest przepaść.Wiem, że teraz nie ma go już z nami, ale jego duch pozostanie na zawsze obecny, w naszych sercach i wspomnieniach. Choć nie mogłam być przy nim tak często, jak bym chciała, to jego ciepło zawsze mnie otaczało, niezależnie od odległości.Łączę się z Wami w bólu i smutku. Wierzę, że wujek znalazł spokój i że będzie Was strzegł z góry, tak jak robił to przez całe życie tutaj na ziemi.Z wyrazami głębokiego współczucia Monika Zwiń

Monika Nierebinska


1yr

Image chosen by user
Bardzo bolesna wiadomość

Alicja Wożniak


1yr

Image chosen by user
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny. Zawsze będę pamiętać.

Piotr Figiel


1yr

End of content

No more pages to load