Edward Kustra

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.10.2024
Nowosci

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego wieloletniego pracownika
ś+p
dr. n. med.Edwarda Kustry
Ceniony i oddany swojej pracy
lekarz specjalista ginekolog-położnik.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
jako profesjonalista,
dla którego dobro pacjenta zawsze było nadrzędne.
Jego ogromna empatia i doświadczenie
pozostaną dla nas źródłem cennych refleksji.
Pogrążonej w smutku
Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd i Pracownicy Centrum Medycznego „OLK-MED”
Sp. z o.o. w Toruniu

Plaża

„...prosimy wypowiedz o krzesło
dno wewnętrznego oka
tęczówkę konieczności
źrenicę śmierci...”
Zbigniew Herbert
W bliskości rocznicy urodzin Zbigniewa Herberta a przede wszystkim uroczystości
Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci


Pana Dra n. med. Edwarda Kustry


Był wzorem dla wielu pokoleń lekarzy, wieloletnim Ordynatorem Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jego pasja i poświęcenie.


Rodzinie i bliskim


składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd i Członkowie
Oddziału Toruńskiego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego

„Żyłeś dla nas i dla innych, Kochaliśmy Cię wszyscy”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 25 października 2024 roku odszedł od nas
ukochany Tata, Teść, Dziadek, Brat i Wujek
ś+pEdward Kustra
doktor nauk medycznych, ginekolog – położnik
lat 91
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę,
30 października 2024 r. o godz. 13.00 Mszą Świętą żałobną, która zostanie odprawiona w Bazylice Katedralnej
Św. Janów w Toruniu. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy
ul. Gałczyńskiego (brama: róg ul. Morcinka a ul. Sportowej).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy Bazylice.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dra n. med.Edwarda Kustry
wieloletniego ordynatora
Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.
Pan dr n. med. Edward Kustra był wspaniałym, twórczym lekarzem, zawsze gotowym do poświęceń w służbie pacjentom. Swoją pasją i zaangażowaniem przyczynił się do uzyskania przez nasz Szpital
wysokiej pozycji wśród jednostek medycznych kształcących przyszłych ginekologów.
Pana dra n. med. Edwarda Kustrę zapamiętamy jako niezwykłego lekarza oraz dobrego człowieka
o wielkim i otwartym sercu.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja oraz Pracownicy
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu

„...prosimy wypowiedz o krzesło

dno wewnętrznego oka

tęczówkę konieczności

źrenicę śmierci...”

Zbigniew Herbert

W bliskości rocznicy urodzin Zbigniewa Herberta a przede wszystkim uroczystości

Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pana Dra n. med. Edwarda Kustry.

Był wzorem dla wielu pokoleń lekarzy, wieloletnim Ordynatorem Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jego pasja i poświęcenie.

Rodzinie i bliskim

składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Zarząd i Członkowie

Oddziału Toruńskiego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Źegnaj Wspaniały Doktorze. pacjentka G.K.

gość


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Doktorze , dziękuję

M


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję za opiekę i wielkie serce dla pacjentów.Do zobaczenia po lepszej stronie...

Iwona Różycka


1 r

Dziękuję za opiekę i wielkie serce.Do zobaczenia doktorze po lepszej stronie...

Iwona Różycka


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
żegnaj

pacjentka Maria


1 r

Panie Doktorze, dziękuję za wszytsko.

KB


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P. Odpoczywaj w Pokoju wspaniały Doktorze.

B.G.


1 r

Żegnaj doktorze … Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci …

Iza Bobrowska


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odpoczywaj w Pokoju

Krzysiek


1 r

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

mirela


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj p. doktorze. J Zielke.

Jolanta Zielke


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj Wspaniały Doktorze. Niech dobry Bóg przytuli Cię do siebie.

Pacjentka z 1993 r.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bolesna wiadomość. Dziękuję Panie DOKTORZE. Pacjentka

Ewa


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Joanna Kowalska


1 r

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia