Edward Kustra
This was published in the following publications on 29.10.2024:
Nowosci
This was published in the following publications on 29.10.2024:
Nowosci
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego wieloletniego pracownika
ś+p
dr. n. med.Edwarda Kustry
Ceniony i oddany swojej pracy
lekarz specjalista ginekolog-położnik.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
jako profesjonalista,
dla którego dobro pacjenta zawsze było nadrzędne.
Jego ogromna empatia i doświadczenie
pozostaną dla nas źródłem cennych refleksji.
Pogrążonej w smutku
Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd i Pracownicy Centrum Medycznego „OLK-MED”
Sp. z o.o. w Toruniu
„...prosimy wypowiedz o krzesło
dno wewnętrznego oka
tęczówkę konieczności
źrenicę śmierci...”
Zbigniew Herbert
W bliskości rocznicy urodzin Zbigniewa Herberta a przede wszystkim uroczystości
Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana Dra n. med. Edwarda Kustry
Był wzorem dla wielu pokoleń lekarzy, wieloletnim Ordynatorem Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jego pasja i poświęcenie.
Rodzinie i bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd i Członkowie
Oddziału Toruńskiego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
„Żyłeś dla nas i dla innych, Kochaliśmy Cię wszyscy”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 25 października 2024 roku odszedł od nas
ukochany Tata, Teść, Dziadek, Brat i Wujek
ś+pEdward Kustra
doktor nauk medycznych, ginekolog – położnik
lat 91
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę,
30 października 2024 r. o godz. 13.00 Mszą Świętą żałobną, która zostanie odprawiona w Bazylice Katedralnej
Św. Janów w Toruniu. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy
ul. Gałczyńskiego (brama: róg ul. Morcinka a ul. Sportowej).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy Bazylice.
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dra n. med.Edwarda Kustry
wieloletniego ordynatora
Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.
Pan dr n. med. Edward Kustra był wspaniałym, twórczym lekarzem, zawsze gotowym do poświęceń w służbie pacjentom. Swoją pasją i zaangażowaniem przyczynił się do uzyskania przez nasz Szpital
wysokiej pozycji wśród jednostek medycznych kształcących przyszłych ginekologów.
Pana dra n. med. Edwarda Kustrę zapamiętamy jako niezwykłego lekarza oraz dobrego człowieka
o wielkim i otwartym sercu.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja oraz Pracownicy
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu
„...prosimy wypowiedz o krzesło
dno wewnętrznego oka
tęczówkę konieczności
źrenicę śmierci...”
Zbigniew Herbert
W bliskości rocznicy urodzin Zbigniewa Herberta a przede wszystkim uroczystości
Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana Dra n. med. Edwarda Kustry.
Był wzorem dla wielu pokoleń lekarzy, wieloletnim Ordynatorem Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jego pasja i poświęcenie.
Rodzinie i bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd i Członkowie
Oddziału Toruńskiego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
End of content
No more pages to load
gość
1yr
M
1yr
Iwona Różycka
1yr
Iwona Różycka
1yr
pacjentka Maria
1yr
KB
1yr
B.G.
1yr
Iza Bobrowska
1yr
Krzysiek
1yr
mirela
1yr
Jolanta Zielke
1yr
Pacjentka z 1993 r.
1yr
Ewa
1yr
Joanna Kowalska
1yr