Helena Luka z domu Kutyła

This was published in the following publications on 25.03.2025:
Express Bydgoski

„Ci, których kochamy nie umierają,
bo miłość to nieśmiertelność”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21 marca 2025 roku,
w wieku 91 lat, odeszła nasza Ukochana:
Mama, Teściowa, Siostra, Babcia, Prababcia i Ciocia
ś+p
Helena Luka
z domu Kutyła
Msza święta pogrzebowa, poprzedzona
modlitwą różańcową o godz. 11:30, odprawiona zostanie w czwartek, 27 marca 2025 roku o godz. 12:00
w kaplicy na cmentarzu Bielawki.
Po mszy świętej rozpocznie się ceremonia pogrzebowa.
W smutku pogrążona
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Mówią, że śmierć kończy życie, ale nigdy nie kończy relacji, która trwa w sercu." Mija kolejny miesiąc, a cisza po Tobie wciąż jest tak samo głośna. Są tacy ludzie, których nie da się zastąpić i są rany, których czas nie potrafi uleczyć, uczy nas tylko, jak z nimi żyć. Patrzę w niebo i wierzę, że tam, gdzie jesteś, panuje wieczny spokój. Tutaj, w dole, zostawiłaś po sobie pustkę, której nie wypełni żaden dzień i żadne słowo. Dziś znów zapalam to wirtualne światełko, by powiedzieć Ci bezgłośnie: Pamiętam, tęsknię, do zobaczenia w lepszym świecie.

Asia


3mos

Image chosen by user
Bardzo tęsknię.

Asia


4mos

Image chosen by user
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas każdego dnia.'' Wraz z modlitwą i pamięcią******* Spoczywaj w tej ciszy*******

Asia


5mos

Image chosen by user
Zawsze w naszej pamięci. Śpij spokojnie...

E.


6mos

Image chosen by user
Dziękujemy za wszystkie wspólne chwile, za Twoją miłość i dobroć. Twoje ciepło, uśmiech i życzliwość na zawsze pozostaną w naszej pamięci". Tesknie

Asia


6mos

Image chosen by user
Nie umiera ten kto żyje w sercach i pamięci.

Asia


7mos

Image chosen by user
Bardzo tęsknię!

Asia


8mos

Image chosen by user
Niech Anioły się Tobą opiekują!

Asia


9mos

Image chosen by user
Umarli przestają cierpieć, cierpią Ci co pozostali.Spoczywaj w Pokoju!

Asia


1yr

Image chosen by user
Złote serce miałaś, od życia dużo nie chciałaś, ale zawsze z czułością o nas dbałaś i tak gorąco nas kochałaś.Spoczywaj w pokoju

Asia


1yr

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć

Asia


1yr

Image chosen by user
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas każdego dnia.'' Wraz z modlitwą i pamięcią******* Spoczywaj w tej ciszy*******

Asia


1yr

Image chosen by user
Śmierć nie pyta o wiek, śmierć nie pyta o ból. Przychodzi, zabiera i pozostawia ogromny smutek i samotność. Ale nie wykreśli wspomnień, pięknych wspólnych chwil, nie odbierze pamięci, miłości i wiary w to, że kiedyś spotkamy się w lepszym świecie... Spoczywaj w pokoju

Asia


1yr

Image chosen by user
To tak trudno wytłumaczyć... Że się kogoś nie zobaczy... Że już koniec... że nie wróci... Że nikt tego nie odwróci... Pozostały nam wspomnienia... Smutek w sercu... łza na twarzy... Której nikt nie zauważy... I modlitwa co wciąż łączy... Miłość... która się nie kończy.

Asia


1yr

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień. Spoczywaj w pokoju❤️

EK


1yr

End of content

No more pages to load