Zbigniew Tomasz Spoz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2025
Kurier Lubelski

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że dnia 12.06.2025 r. zmarł
Zbigniew Tomasz Spoz
doktor nauk medycznych, specjalista chirurg.
Człowiek wielkiego serca i oddany lekarz,
który całe swoje życie poświęcił niesieniu pomocy innym.
Msza żałobna odbędzie się dnia 20.06.2025 r.
o godzinie 12 w kaplicy na cmentarzu
przy ulicy Lipowej w Lublinie,
po której nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku.
Pogrążeni w żalu
Synowie, Synowa, Wnuk oraz Siostra

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Żegnaj Doktorze. Dziękuję za wszystko. Odszedł Znakomity lekarz i Wspaniały człowiek. Wielka strata.

Tomasz Januszek


6 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję za wszystko co Pan dla mnie zrobił,dzięki Panu żyję.

Aneta


6 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serdecznie dziękuję za opiekę i ratunek w trudnych chwilach, za dobro, cierpliwość i tak wielką pomoc przez wiele lat. Doktorze spoczywaj w pokoju, polecam Twojà duszę Bogu

Wdzięczna pacjętka Irena Kuźmicka .


7 mies.

Bardzo bolesna wiadomość i niepowetowana strata .Wyrazy współczucia dla bliskich.Pan doktor odbierał telefon nawet , jeśli nie był w gabinecie i służył pomocą .. Długoletnia pacjentka (trudno będzie znależć teraz tak dostępnego lekarza.) Do zobaczenia doktorze.

Bożena Szopa


10 mies.

Dziękuję doktorze za wszystko. Wielka strata..

Klaudia Duda


10 mies.

Uratował Mojej mamie życie.Wybitny specjalista

Wuoletta


10 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję za wszystko

ANNA


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielki żal...

l


1 r

Zawsze będę pamiętać

Renata Matys


1 r

Zawsze będę pamiętać

Renata Matys


1 r

Panie Doktorze najlepszy, dziękuję za wszystko. Wielki żal, Wielka strata...

Anna Butcher


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję Panie doktorze za wieloletnia opiekę medyczną, za Pana empatie ,dobre słowo był Pan bardzo dobrym człowiekiem i zawsze pytał się co słychać w Piaskach ,dziękuję, zostanie Pan w mojej pamięci jako wspaniały człowiek,pacjentka z Piask

Agnieszka Andrys


1 r

Żegnaj Zibi

Małgoś


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję DOKTORZE

Jadwiga Murat


1 r

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia