Zbigniew Tomasz Spoz

This was published in the following publications on 18.06.2025:
Kurier Lubelski

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że dnia 12.06.2025 r. zmarł
Zbigniew Tomasz Spoz
doktor nauk medycznych, specjalista chirurg.
Człowiek wielkiego serca i oddany lekarz,
który całe swoje życie poświęcił niesieniu pomocy innym.
Msza żałobna odbędzie się dnia 20.06.2025 r.
o godzinie 12 w kaplicy na cmentarzu
przy ulicy Lipowej w Lublinie,
po której nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku.
Pogrążeni w żalu
Synowie, Synowa, Wnuk oraz Siostra

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Żegnaj Doktorze. Dziękuję za wszystko. Odszedł Znakomity lekarz i Wspaniały człowiek. Wielka strata.

Tomasz Januszek


6mos

Image chosen by user
Dziękuję za wszystko co Pan dla mnie zrobił,dzięki Panu żyję.

Aneta


6mos

Image chosen by user
Serdecznie dziękuję za opiekę i ratunek w trudnych chwilach, za dobro, cierpliwość i tak wielką pomoc przez wiele lat. Doktorze spoczywaj w pokoju, polecam Twojà duszę Bogu

Wdzięczna pacjętka Irena Kuźmicka .


7mos

Bardzo bolesna wiadomość i niepowetowana strata .Wyrazy współczucia dla bliskich.Pan doktor odbierał telefon nawet , jeśli nie był w gabinecie i służył pomocą .. Długoletnia pacjentka (trudno będzie znależć teraz tak dostępnego lekarza.) Do zobaczenia doktorze.

Bożena Szopa


10mos

Dziękuję doktorze za wszystko. Wielka strata..

Klaudia Duda


10mos

Uratował Mojej mamie życie.Wybitny specjalista

Wuoletta


10mos

Image chosen by user
Dziękuję za wszystko

ANNA


1yr

Image chosen by user
Wielki żal...

l


1yr

Zawsze będę pamiętać

Renata Matys


1yr

Zawsze będę pamiętać

Renata Matys


1yr

Panie Doktorze najlepszy, dziękuję za wszystko. Wielki żal, Wielka strata...

Anna Butcher


1yr

Image chosen by user
Dziękuję Panie doktorze za wieloletnia opiekę medyczną, za Pana empatie ,dobre słowo był Pan bardzo dobrym człowiekiem i zawsze pytał się co słychać w Piaskach ,dziękuję, zostanie Pan w mojej pamięci jako wspaniały człowiek,pacjentka z Piask

Agnieszka Andrys


1yr

Żegnaj Zibi

Małgoś


1yr

Image chosen by user
Dziękuję DOKTORZE

Jadwiga Murat


1yr

End of content

No more pages to load