Jakub Dajewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.04.2010
Głos Wielkopolski

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o przedwczesnej śmierci
ś + p
Jakuba Dajewskiego
ucznia trzeciej klasy gimnazjum
Był wzorem koleżeństwa i pracowitości,
pełnym zapału, zdolnym i miłym chłopcem.
Takim pozostanie na zawsze w naszych sercach i myślach...
Rodzicom, Bratu i Bliskim
składamy
szczere wyrazy współczucia
Dyrekcja, Rada Rodziców
oraz
nauczyciele i uczniowie
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 3 w Poznaniu

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

Koleżeństwo


3 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś Dzień Dziecka. Dziękuję, że byłeś. Wciąż jesteś. Kocham.

M.


3 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
W Dzień Matki tęsknię szczególnie

M.


4 tyg.

W Dzień Matki tęsknię szczególnie ❤️

M.


4 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś moje Urodziny. Bedzie całą rodzina. Tylko Ty nie możesz. Bylam rano. Kocham

M.


1 mies.

Może gdyby wtedy medycyna była tak rozwinięta jak dziś....?

DD


2 mies.

16 lat nie ma cie , tyle samo ile mogłeś cieszyc się życiem

PAMIEC


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję Osobie, która zapaliła znicz z logo 13-tki. To dla nas dużo znaczy. Cieszę się, że poza Rodziną ktoś o Nim pamięta

M.


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję Osobie, która zapaliła znicz z logo 13-tki. To dla nas dużo znaczy. Cieszę się, że poza Rodziną ktoś o Nim pamięta

M.


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję Osobie, która zapaliła znicz z logo 13-tki. To dla nas dużo znaczy. Cieszę się, że poza Rodziną ktoś o Nim pamięta

M.


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Synku, był u Ciebie ktoś ze szkoły. Pamiętają o Tobie. To bardzo cieszy ❤️

M.


2 mies.

Pamiętam, byles ambitny i mądry ciekawe jaki byłbyś dzisiaj

Jaaaaa


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie ma cie przy mnie już 16 lat. A pamiętam Cię, jakbyś był obok. Jaki Bóg na to patrzy? Jaki to zaplanował? Jaki się tak pastwi? Żaden. Nie ma go...

M.


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ten tydzień tylko dla mnie jest obrazem twoich ostatnich dni. Kalejdoskop uczuć pokazuje wciąż nowe konfiguracje. Tęsknię.

M.


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Chciałabym, żebyś tu był. To byłoby zmartwychwstanie...

M.


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Idzie wiosna. Radosny czas. Dla mnie jednak bolesne wspomnienia. Dziś jest rocznica twojej operacji. Pamiętam wszystko boleśnie dokładnie. Przepraszam, że się na nią zgodziłam. Tak chciałabym Cię przytulić...

M.


3 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Będziesz wujkiem, Synku. To radosny dla nas czas. Wiem, że też byś się cieszył. Tęsknię za Tobą. Wiesz o tym.

M.


3 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mikołajki. Bylam u Ciebie rano i wspominałam nasze Mikołajki. Nigdy nie zapomnę, jak się cieszyłeś. To był ogromny zaszczyt być Twoją Mamą

M.


6 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś Wszystkich Świętych. Byliśmy wszyscy. Bardzo Cię kochamy. Tęsknię niewyobrażalnie, ale daje radę. Najważniejsze, że nie cierpisz.

M.


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Imieniny to wciąż radosna okazja. Bylam u Ciebie. Masz jesiennie. Tęsknię i kocham.

M.


8 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dobrze, że byłeś, jesteś I będziesz. Żadna smierc tego nie zmieni. Kocham Cię, Synku.

M.


10 mies.

Dziś twoje 31 Urodziny. To był dla mnie ważny dzień. Gdybym wiedziała, że będziesz tak krótko, nie traciłabym ani chwili na innych ludzi, inne sprawy, na cokolwiek. Ale nie wiedziałam. Mam nadzieję, że wiesz, jak Cię kocham. Jestem szczęśliwa, że urodziłam dwóch fantastycznych chłopców, z których jeden stał się wspaniałym mężczyzną, bo miał starszego brata, który Go kształtował. Tęsknię potwornie. Myślę każdego dnia. Kocham.

M.


10 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknię. Tylko to chciałem napisać. Żeby wiedział. Wszystko pamiętam, nadal kocham. Dobrze że mam Grzesia i Basię. I Ciebie we wspomnieniach i myślach.

M.


11 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś mija 15 lat, odkąd się widzieliśmy. I nic się nie stało. Kocham Cię bardziej niż wtedy, ale z pewnością mniej niż jutro.

M.


1 r

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia