Marta Poćwiardowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2023
Express Bydgoski

Kochana Mamo! Kochana Babciu! Kochana Prababciu!
Jedynie 880 dni upłynęło od odejścia Twojego ukochanego Męża Kazimierza,
a teraz i Ciebie musimy żegnać… najlepiej tymi samymi słowami:
„Odeszłaś do cichej krainy, do ciszy wśród niebieskich fal,
odpocząć po pracowitym życiu, zostawiłaś smutek i żal”
Z tym właśnie wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że dnia 12 lutego 2023 r. odeszła od nas
najukochańsza Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Ciocia
i wyjątkowo przyjazna dla Wszystkich
ś+p
Marta Poćwiardowska
lat 85
z domu Senska
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się dnia 18 lutego 2023 r. o godz. 11.30
na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo,
poprzedzona mszą świętą żałobną o godz. 10.00 w Kościele Zmartwychwstania Pańskiego
przy Al. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
W smutku pogrążona
Rodzina

Plaża

PODZIĘKOWANIE
„Kto znał ten wspomina, kto kochał, nie zapomni”
Bardzo dziękujemy
za wsparcie, modlitwę i udział w pogrzebie

ś+p
Marty Poćwiardowskiej
Pragniemy podziękować
Księżom, Rodzinie, Sąsiadom, Znajomym, Delegacjom
za modlitwę, kondolencje, złożone wieńce i kwiaty
„niech pozostanie w naszej pamięci wciąż żywa”
Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
RiP

Barbara


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pani Marto będzie brakowało Pani uśmiechu ,pogody ducha Już nie usłyszymy A może herbatki się napijesz ,a dokąd się tak spieszysz ? Już idziesz ❤️ Pani Marto Do zobaczenia Dziękuje za te wszystkie ,niezapomniane spotkania ,za ciepło ,wsparcie i dobre słowo

Barbara


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia