Marta Poćwiardowska

This was published in the following publications on 16.02.2023:
Express Bydgoski

Kochana Mamo! Kochana Babciu! Kochana Prababciu!
Jedynie 880 dni upłynęło od odejścia Twojego ukochanego Męża Kazimierza,
a teraz i Ciebie musimy żegnać… najlepiej tymi samymi słowami:
„Odeszłaś do cichej krainy, do ciszy wśród niebieskich fal,
odpocząć po pracowitym życiu, zostawiłaś smutek i żal”
Z tym właśnie wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że dnia 12 lutego 2023 r. odeszła od nas
najukochańsza Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Ciocia
i wyjątkowo przyjazna dla Wszystkich
ś+p
Marta Poćwiardowska
lat 85
z domu Senska
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się dnia 18 lutego 2023 r. o godz. 11.30
na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo,
poprzedzona mszą świętą żałobną o godz. 10.00 w Kościele Zmartwychwstania Pańskiego
przy Al. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
W smutku pogrążona
Rodzina

Beach

PODZIĘKOWANIE
„Kto znał ten wspomina, kto kochał, nie zapomni”
Bardzo dziękujemy
za wsparcie, modlitwę i udział w pogrzebie

ś+p
Marty Poćwiardowskiej
Pragniemy podziękować
Księżom, Rodzinie, Sąsiadom, Znajomym, Delegacjom
za modlitwę, kondolencje, złożone wieńce i kwiaty
„niech pozostanie w naszej pamięci wciąż żywa”
Rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
RiP

Barbara


3yrs

Image chosen by user
Pani Marto będzie brakowało Pani uśmiechu ,pogody ducha Już nie usłyszymy A może herbatki się napijesz ,a dokąd się tak spieszysz ? Już idziesz ❤️ Pani Marto Do zobaczenia Dziękuje za te wszystkie ,niezapomniane spotkania ,za ciepło ,wsparcie i dobre słowo

Barbara


3yrs

End of content

No more pages to load