Izabela Królikowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.02.2025
Głos Wielkopolski

Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Izabeli Królikowskiej
naszej Koleżanki,
oddanej swojej pracy, pełnej empatii i życzliwości
sekretarki Oddziału Reumatologii,
Układowych Chorób Tkanki Łącznej
i Immunoterapii Chorób Reumatycznych.
Jej profesjonalizm,
serdeczność i zaangażowanie
na zawsze pozostaną w naszej pamięci.
Była osobą niezwykle cenioną
i szanowaną przez współpracowników,
a Jej odejście pozostawia pustkę,
której nie sposób wypełnić.
Rodzinie i Bliskim
składamy najszczersze wyrazy współczucia
oraz wsparcia w tych trudnych chwilach.
Pracownicy i Dyrekcja
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego
im. Józefa Strusia w Poznaniu

Plaża

Rodzinie i bliskim
głębokie wyrazy współczucia
i słowa pełnego wsparcia z powodu śmierci
ś+p
mgrIzabeli Królikowskiej
mojej wieloletniej, wspaniałej i oddanej sekretarki,
składa
prof. Piotr Leszczyński,
ordynator Oddziału Reumatologii,
Układowych Chorób Tkanki Łącznej
i Immunoterapii Chorób Reumatycznych
Szpitala im. J. Strusia w Poznaniu
Izo, będziesz zawsze w mojej pamięci.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Iza za późno dotarła do mnie wiadomość, żeby Cię pożegnać,mimo upływu lat słyszę Twój głos i widzę Twój uśmiech,,,teraz TAM jest Ciebie pełno.Iza do zobaczenia na tych niwach zielonych,nad tymi spokojnymi wodami, czekaj tam na nas... Bądź wola Twoja... jakie to trudne. Rodzinie składam głębokie wyrazy współczucia.​Małgorz​ata R.

Malgorzata Roszczka


1 r

Droga Izo, za szybko za krótko ale w naszej pamięci na wieki. Życie szybko ucieka ale pamiętaj po drugiej stronie znów będziemy chodzić do szkoły i na wagary. Spoczywaj w pokoju i my też tam trafimy niedługo .

Paweł S


1 r

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia