Wanda Woźniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2009
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2009
Dziennik Bałtycki
„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci...” W. Szymborska To ONA uczyła nas jak służyć ludziom, którym los odebrał najlepszą wartość życia-zdrowie. Niedzielne popołudnie 16 sierpnia 2009 r. przyniosło smutną wiadomość o śmierci naszej kochanej Profesor mgr Wandy Woźniak Urodziła się po to, by opiekować się drugim człowiekiem. Odeszła od nas nasza druga Mama, Człowiek o wielkim sercu, oddana bliskim i Ojczyźnie. Dziękujemy Ci za wszystko, co nam dałaś. Uczennice kl. V B rocznik 1970-1975 Liceum Medyczne w Gdyni Pusto, smutno, żal. Córce Ani i Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia.
Z powodu śmierci wieloletniej nauczycielki Wandy Woźniak szczere wyrazy współczucia i otuchy Rodzinie składają pracownicy i emeryci Wojewódzkiego Zespołu Szkól Policealnych w Gdyni
Z żalem zawiadamiamy, że 16 sierpnia 2009 r. odeszła do Pana nasza ukochana Mama, Babcia i Prababcia śp. Wanda Woźniak Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 21 sierpnia 2009 r. o godz. 12.00 w kościele pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdyni Chwarznie. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu Witomińskim w Gdyni. Pogrążona w smutku rodzina. Zamiast przynoszenia kwiatów serdecznie prosimy o wsparcie Gdyńskiego Hospicjum.
Pragniemy gorąco podziękować Dyrekcji i Pracownikom Gdyńskiego Hospicjum, a w szczególności Panu Tomaszowi Syrek za serdeczne wsparcie i fachową pomoc przy opiece nad naszą Mamą, Babcią i Prababcią śp. Wandą Woźniak Córka Anna z rodziną
Rodzina śp. Wandy Woźniak składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom uroczystości pogrzebowych naszej Ukochanej Mamy, Babci i Prababci.
,,Życie - życie każdego z nas- musi opierać się na miłości’’ Jan Paweł II Pielęgniarki i Położne Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku z wielkim żalem żegnają śp. Wandę Woźniak Wybitną pielęgniarkę, niedoścignioną w swojej profesji nauczycielkę wielu pokoleń pielęgniarek. Odznaczoną Międzynarodowym Medalem im. Florencji Nightingale. Uczestniczkę Powstania Warszawskiego, ale przede wszystkim pełną życia, niezwykle pogodną i życzliwą osobę, napełnioną miłością do drugiego człowieka. Przewodnicząca Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku mgr Danuta Adamczyk-Wiśniewska oraz pielęgniarki i położne
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
kuba dziamski
12 l